Polski reprezentant zostawił żonę. "Robert krzyczał, że ma jej dość"

Polski reprezentant zostawił żonę. "Robert krzyczał, że ma jej dość" Źródło: fot. Youtube

W życiu znanego sportowca doszło do prawdziwej rewolucji. Zostawił żonę, z którą jego zdaniem od dawna mu się nie układało. Chociaż wszyscy wokół myśleli, że są świetnym małżeństwem, prawda była inna. "Robert krzyczał, że ma jej dość".

Chociaż wszyscy myśleli, że Robert i Magda Korzeniowscy są przykładnym małżeństwem, to okazało się, że prawda jest inna. Ostatnio najwyraźniej przechodzą poważny kryzys. Robert Korzeniowski widziany był nawet z inną kobietą! Na zawodach sportowych Run 4 Life w Oświęcimiu Robert Korzeniowski pojawił się z młodą kobietą, która nie była jego żoną. Para patrzyła na siebie czule, obejmowała się, a nawet całowała. Kiedy Super Express zadzwonił do sportowca zapytać go o to, kim jest tajemnicza kobieta, ten nie chciał niczego zdradzić. Jego żona natomiast sprawy komentować nie chce.

Robert Korzeniowski zostawił żonę!

- To dla mnie na tyle przykre, że nie będę tego komentować – powiedziała jedynie pani Magda, kiedy dzwonił do niej Super Express. Przyjaciel państwa Korzeniowskich postanowił za to sprawę nieco mediom rozjaśnić. - Robert od paru miesięcy zaczął się dziwnie zachowywać. I choć niektórzy zauważyli, że jest to spowodowane jego romansem, Magda aż do końca odrzucała tę myśl. Nie był dla niej zbyt miły. Podobno krzyczał na nią, że ma jej dość i – choć trudno w to uwierzyć, powiedział nawet, że jedzenie, które mu przygotowuje, bardziej przypomina mu paszę – opowiedział przyjaciel Korzeniowskich. Podobno o tym, że to koniec ich małżeństwa, Robert Korzeniowski miał poinformować Magdę już kilka tygodni temu. Para od kilku miesięcy już nie mieszka razem. "To nie jest tak, że coś się dzieje przypadkowo" – mówił na ten temat Robert. Ten rozwód na pewno będzie bardzo głośną sprawą. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Życie Michała Szpaka zmieni się całkowicie. Szokujące wyznanie: „Może to dziwnie zabrzmi ale…”
  2. Internauci ryknęli śmiechem! Kożuchowska spaliła się ze wstydu
  3. Kinga Rusin dostanie szału. Media ujawniły jej sekret
  4. Steczkowska przeżywa dramat. Jest załamana tym co jej zrobili
  5. Legenda polskiej muzyki trafiła do psychiatryka. Przez lata trzymano to w tajemnicy
Źródło: se.pl   Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu