OBRZYDLIWE kulisy rozwodu Korzeniewskiego. Nawet najwierniejsi fani są wstrząśnięci

OBRZYDLIWE kulisy rozwodu Korzeniewskiego. Nawet najwierniejsi fani są wstrząśnięci Źródło: fot. wikipedia

Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, już po rozwodzie z poprzednią żoną utracił swój dobry wizerunek. Teraz sprawa stała się jeszcze gorsza. Korzeniowski rozwodzi się z drugą żoną, a ta nie szczędzi mediom prywatnych opisów domowego horroru. To co robił jej mąż jest okropne!

Magdalenę Kłys poznał na wycieczce do RPA. To tam zdecydował, że porzuci obecną żonę i dwie córki dla nowego romansu. Chwilę po rozwodzie i pozbieraniu myśli była żona pouczyła Magdę na temat Korzeniowskiego. Wyznała jej, że nie jest tak słodki i dobry, jak wszyscy uważają. Magda nie skorzystała jednak z rad kobiety i pozostała z Robertem. Do powiedzenia sakramentalnego "tak" popchnęły ją wielka miłość oraz ciąża. Już wtedy bowiem spodziewali się wspólnego dziecka.

Robert Korzeniowski udowadnia, że historia lubi się powtarzać

Początkowo wszystko układało się fantastycznie, a przepowiednia byłej żony nie przeszkadzała związkowi Roberta i Magdy. Jednak po pożarze mieszkania wszystko się zmieniło. Magdalena Kłys czuła, że mąż zaczyna traktować ją dużo bardziej chłodno. Narzekał na wszystko, a po kilku tygodniach doszło do krzyków. - Od paru miesięcy zaczął się dziwnie zachowywać. I choć niektórzy zauważyli, że jest to spowodowane jego romansem, Magda aż do końca odrzucała tę myśl. Nie był dla niej zbyt miły. Podobno krzyczał na nią, że ma jej dość i, choć trudno w to uwierzyć, powiedział nawet, że jedzenie, które mu przygotowuje, bardziej przypomina mu paszę. - ujawnia gazecie Super Express informator z otoczenia małżeństwa. Ostatecznie Magda nie zdążyła odejść. Robert zrobił to pierwszy. Okazało się, że... ma kochankę. Kilka dni temu pokazał się z nią oficjalnie na jednej z imprez sportowych. Po raz kolejny zostawił żonę i dziecko dla młodszej kobiety. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mikołaj Roznerski zdradził swój największy sekret. Może stracić zdrowie i życie
  2. Lewandowski w kolejnej reklamie! Polacy rozpętali piekło
  3. Przeszłość Marty Kaczyńskiej, o której nikt nie wie. Twarde FAKTY, z tym nie można dyskutować
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News