Robert Janowski obchodzi dziś urodziny! Żona zafundowała mu niezapomnianą noc

Robert Janowski obchodzi dziś urodziny! Żona zafundowała mu niezapomnianą noc Źródło: Facebook - Robert Janowski

Robert Janowski obchodzi dzisiaj urodziny, w związku z czym dzisiejszy dzień jest dla niego wyjątkowy. Mężczyzna poinformował o tym, że jego żona zafundowała mu niezapomnianą noc, o której będzie pamiętał do końca życia.

Robert Janowski postanowił podzielić się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych wrażeniami w trakcie swoich urodzin. Mężczyzna wspomniał o prezencie, jaki przygotowała dla niego żona, a fani nie ukrywają, że sami chcieliby cieszyć się z tak atrakcyjnej niespodzianki. Okazuje się, że pomysł kobiety był powodem do wielkiej radości jednego ze znanych polskich prezenterów.

Mężczyzna od dłuższego czasu nie prowadzi programu "Jaka to melodia", z którym związany był od samego początku jego istnienia. Z tego powodu nie możemy zbyt często oglądać go w telewizji, jednak nie oznacza to, że nie pojawiają się nowe wiadomości dotyczące życia prywatnego znanego dziennikarza muzycznego. Wygląda na to, że Robert Janowski jest naprawdę szczęśliwy.

Robert Janowski dostał prezent od żony. Ten niespodziewany

Były prowadzący "Jaka to melodia" kończy dziś 58 lat, co dla wielu fanów było zaskoczeniem. Wiele osób ma wrażenie, że prezenter jest młodszy z powodu jego doskonałej formy. Sześć lat temu mężczyzna postanowił wziąć ślub ze swoją partnerką Moniką, z którą tworzy bardzo zgraną parę. Wielokrotnie chwali się zdjęciami z małżonką w mediach społecznościowych.

Kobieta postanowiła sprawić swojemu ukochanemu wyjątkowy prezent, który towarzyszyć mu będzie do końca życia. Wygląda na to, że Robert Janowski jest bardzo zadowolony z pomysłu, na jaki wpadła jego wybranka. Po raz kolejny postanowił wstawić zdjęcie przedstawiające jego wspólne chwile z żoną.

Jaki prezent oczarował mężczyznę? Okazało się, że kobieta zafundowała mu tatuaż, na którym znajdą się wszystkie rzeczy, które są w jego życiu najważniejsze. Zdjęcie wyjątkowego daru od Moniki Janowskiej niemal od razu trafiło do mediów społecznościowych, gdzie cieszy się wielką popularnością.

Robert Janowski obchodzi dziś urodziny

- Ja już świętuję. Monika Janowska mi taką noc zafundowała. Mam wszystko, co kocham, na wyciągnięcie ręki (wydało się) ,,HAIR" - mój ulubiony musical, ,,MONIA" - moja jedyna taka miłość, ,,HARMONIA" - mój wymarzony ład, zgoda i spokój. I wszystko to w jednym słowie, na zawsze, czego i Wam serdecznie życzę - pisze Robert Janowski na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani wyrażają swoje gratulacje i cieszą się, że mężczyzna odnalazł w życiu swoją harmonię, dzięki czemu może czuć się szczęśliwy. Pojawiły się również liczne życzenia urodzinowe dla wieloletniego gwiazdora telewizji. Wygląda na to, że jego kontakty z obserwującymi cieszą się naprawdę dużą popularnością.

(fot. Facebook)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News