To już oficjalne: Robert Janowski wraca do telewizji, jego program zdetronizuje "Jaką to melodię"?

To już oficjalne: Robert Janowski wraca do telewizji, jego program zdetronizuje "Jaką to melodię"? Źródło: Instagram - Robert Janowski

Robert Janowski znów wraca do telewizji! Okazuje się, że dostanie swój nowy program, który będzie prowadził w Telewizji Puls. Nowe show ma zapewnić przede wszystkim niezapomnianą rozrywkę, a także dużą dawkę muzyki.

Robert Janowski znów ma poprowadzić program rozrywkowy. Tym samym ogłasza swój wielki powrót do telewizji. Tym razem ma wystąpić w roli prezentera w nowym show, które powstaje w TV Puls. Producenci zapewniają przede wszystkim świetną zabawę. Janowski ma ogromne doświadczenie w tej kwestii i z pewnością podoła wyzwaniu. Ponadto program ma zapewnić dużą dawkę muzyki oraz dobrego humoru. 

Robert Janowski i jego przeszłość w telewizji

Robert Janowski jest jednym z popularniejszych prezenterów programów rozrywkowych w Polsce. Jest znany głównie z prowadzenia legendarnego programu "Jaka to melodia?". Teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Name That Tune" prowadził od samego początku, czyli od 1997 roku. Trwało to aż do 2018 roku, w którym to jego stanowisko objął Norbi. Niosło to ze sobą wiele kontrowersji oraz spekulacji. Wiązało się to również z odejściem na stałe Janowskiego z Telewizji Polskiej

Wielu się zastanawiało, co stanie się ze znanym prezenterem, a także z nową formułą programu. Jego nazwisko było przez ponad 20 lat głównie kojarzone tylko z tym programem. To właśnie dzięki niemu zyskał taki, a nie inny format i niezwykłą popularność w Polsce. Robert Janowski jest człowiekiem o wielu talentach. Skończył szkołę muzyczną, występował na deskach teatru, zajmował się także komponowaniem muzyki. Przez osiem lat grał w musicalu "Metro" Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy, co przyniosło mu rozgłos i otworzyło drzwi do kariery. To tylko nieliczne z jego talentów, ale widać, że bardzo dobrze czuje się w roli prezentera telewizyjnego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert Janowski i jego nowy program

Ostatnio producenci oraz sam Janowski potwierdzili, że zostanie on prowadzącym nowego programu. W jesiennej ramówce TV Puls pojawi się nowe muzyczne show "Gra muzyka". Zdjęcia do programu mają rozpocząć się już niedługo, bo w czerwcu. Oprócz standardowych uczestników, w programie mają się pojawić także inne gwiazdy. Ma nie brakować dużej dawki muzyki, a także rywalizacji pomiędzy gośćmi. 

Dokładniej nie wiadomo, jak ma wyglądać formuła nowego programu, znamy tylko ogólny zarys i zapewnienia producentów o świetnej zabawie. Na chwilę obecną prowadzone są castingi do programu i lada moment możemy się spodziewać kolejnych doniesień o szczegółach show. Z pewnością twórcy będą się dzielić w mediach społecznościowych kolejnymi nowinkami, tym samym zachęcając do oglądania nowej, jesiennej ramówki. Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie ma się odbyć premiera show, ale zapowiada się udana rozrywka na czele z lubianym przez wszystkich Robertem Janowskim.

Czy program Roberta Janowskiego zabierze widzów "Jaka to melodia"? Być może. Już wtedy, gdy Janowski odchodził z show TVP od muzycznego konkursu odwróciła się część stałych obserwatorów. To właśnie prowadzący nadawał programowi klimatu i humoru, który pokochali widzowie przed telewizorami. Być może ci, którzy ostatecznie zostali z "Jaka to melodia" przełączą się niedługo na TV Puls?

źródło: plejada.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News