Janowski ujawnił, co jest dla niego najważniejsze. Reakcja fanów przeszła najśmielsze oczekiwania

Janowski ujawnił, co jest dla niego najważniejsze. Reakcja fanów przeszła najśmielsze oczekiwania Źródło: Fot. Facebook/Robert Janowski

Robert Janowski jest jednym z celebrytów, który cieszy się szczególną sympatią Polaków. Były prowadzący "Jaka to melodia?" po zerwaniu współpracy z TVP bezustannie śledzony jest przez fanów w mediach społecznościowych, a właśnie ujawnił, co jest dla niego najważniejsze. Reakcja fanów na to wyznanie okazała się niesamowita.

Robert Janowski jest jedną z najpopularniejszych polskich osobowości telewizyjnych. Prowadząc kultowe "Jaka to melodia?" zdobył serca Polaków, a jego rozstanie z TVP wzbudziło wiele kontrowersji. Widzowie domagali się powrotu, co ostatecznie okazało się niemożliwe, jednak mimo to w mediach społecznościowych wciąż jego losy śledzą miliony. Teraz Robert Janowski zdecydował się na wyjątkowo osobisty i wzruszający post, w którym ujawnił, co jest dla niego najważniejsze w życiu. Wyznanie ściska za gardło, a reakcja fanów z pewnością przerosła najśmielsze oczekiwania celebryty.

Robert Janowski podzielił się poruszającym wyznaniem

Po zerwaniu współpracy z Telewizją Polską Robert Janowski stara się bezustannie utrzymywać kontakt ze swoimi fanami dzięki portalom społecznościowym. Obserwuje go tam wiele osób, z zainteresowaniem śledzących życie prywatne celebryty, którym chętnie się dzieli. Teraz zdecydował się na wzruszające wyznanie dotyczące tego, co najbardziej ceni w swoim życiu. - Dzieci nas opuściły na ferie, no to my w miasto. Kino, kawiarnia i spacer... Trzeba dbać o MIŁOŚĆ, bo jest NAJWAŻNIEJSZA. Kto się zgadza, proszę dać znać - napisał pod zdjęciem, na którym pozuje ze swoją piękną małżonką Moniką. Trzeba przyznać, że rzeczywiście fani dali znać, a ich reakcja przeszła z pewnością najśmielsze oczekiwania gwiazdora.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcja internautów wzrusza i zaskakuje

Wpis Janowskiego momentalnie zdobył gigantyczną popularność i obecnie jest jednym z najchętniej komentowanych wpisów na jego profilu. Pod uroczym zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy, a reakcje liczyć można w setkach. Wszyscy zgodnie popierają słowa celebryty i życzą szczęścia w dalszym życiu pary. - Miłość jest to dar w sercu. Wystarczy popatrzeć na wasz błysk w oku. Nie ma nic cenniejsze od tego uczucia. Pozdrawiam was serdecznie - pisze fanka. - Robert no pewnie, że tak, tego nie kupisz. Miłość nie ma ceny, pozdrawiam was - dodaje kolejna. - Oczywiście, wiem co mówię - z moim mężem jesteśmy razem 28 lat i kocham go coraz bardziej - deklaruje internautka. Robert Janowski pikio.pl Fot. Facebook/Robert Janowski ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Kożuchowska jak prawdziwa matka Polka. Jak gwiazda spędziła wolny dzień?
  2. Wieniawa mocno przesadziła? Fani nie mają litości dla gwiazdy
  3. Kurdej-Szatan musi zmagać się ze straszną chorobą. Aktorka jest dzielna
  4. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  5. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News