janowski
Fot. YouTube/ Najpiękniejsze melodie
Mikołaj Pilecki - 14 Grudnia 2018

Wyznanie Janowskiego wstrząsnęło fanami. Prywatny dramat, który rozrywa serce

Robert Janowski jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Jak wiele swoich koleżanek i kolegów z branży długo skrywał sekrety, dotyczące swojego życia rodzinnego. Artysta wyznał prawdę w wydanej niedawno autobiografii i  rozmowie z mediami.

Robert Janowski sławę zdobył dzięki występom w największym z polskich musicalowych hitów "Metro". Z obsadą udał się nawet do USA, gdzie wystąpił na Broadwayu. Niestety, ale nie udało się osiągnąć sukcesu za Oceanem. W 1997 roku Janowski, wówczas wokalista i aktor z wieloletnim doświadczeniem, otrzymał propozycję prowadzenia nowego teleturnieju "Jaka to melodia". Program okazał się wielkim hitem i do dziś nie zszedł z anteny. Niestety najnowszy sezon toczy się już bez Roberta Janowskiego, który w atmosferze skandalu rozstał się z TVP. W wydanej niedawno autobiografii i rozmowie z magazynem "Na Żywo" artysta opowiedział o trudnym dzieciństwie i relacjach z ojcem, które bardzo słabo poznał. Historia wokalisty jest naprawdę smutna.

Robert Janowski czyim jest synem

Gwiazdor nigdy tak naprawdę nie poznał swojego ojca, chociaż mieszkał z nim przez 11 lat. Mężczyzna nigdy jednak nie interesował się rodziną. - Nawet gdy był z nami, to tak, jakby go nie było. Miał swój pokój, zamontował zamek w drzwiach i siedział tam. Zamknięty. Nie było wspólnych posiłków. Nie było rodziny - wyznał Janowski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Fanom poopadały szczękiCzytaj dalej
Punktem kulminacyjnym był rozwód rodziców artysty. Jego ojciec, pilot wojskowy, przeprowadził się zaledwie 500 metrów od starego mieszkania. Odciął się od rodziny, nie płacił alimentów, a kontakt z nim całkowicie się urwał. Po latach przyznał, że "ta rana wciąż boli". - Odciął się od nas po rozwodzie. Wyszedł i zamknął drzwi. Nie płacił alimentów. W ogóle nie interesował się nami. Długie lata tęskniłem za nim. Może bardziej za jego wyobrażeniem, za ojcem jako instytucją, wzorem mężczyzny - opisał ten czas wieloletni prowadzący "Jaka to melodia".

Na dobrą drogę sprowadziła go matka

Przy Janowskim na szczęście został matka, która w porę zareagowała, gdy ten zaczął się staczać. Doprowadziła do tego, że zainteresował się aktorstwem i ukończył studia weterynaryjne. - Zacząłem się staczać. Nic mnie nie obchodziło, tylko wałęsanie się z kolegami. Paliło się papierosy, piło tanie wino - czytamy. Niestety, jak podają media, ojciec Janowskiego niedawno zmarł, co całkowicie uniemożliwiło jakiekolwiek próby pojednana. Jak powiedział wokalista, jest w nim z tego powodu wiele smutku i żalu. - Jest we mnie wielki smutek, że nie udało nam się przeżyć życia razem. Teraz już nawet nie dowiem się, dlaczego - wyznał.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiemy, kto wystąpi na Sylwestrze TVN. Będziecie zażenowani
  2. Dramat gwiazdora TVP! Grozi mu KALECTWO, z jego żoną też jest źle
  3. Angelina Jolie ZBANKRUTOWAŁA! Największy upadek w historii show-biznesu
  4. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
ZAMIANA
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
źródło: teleshow.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News