Była żona Janowskiego rozebrała się dla Playboya. Jej wdzięki podziwia dziś cała Polska

Była żona Janowskiego rozebrała się dla Playboya. Jej wdzięki podziwia dziś cała Polska Źródło: Instagram/Monika Borzym

Robert Janowski ma syna Makarego, który przez kilka lat był w związku małżeńskim z bardzo piękną kobietą. Dziś jej wdzięki można podziwiać na okładce najnowszego numeru Playboya. Jej odważna decyzja zaskoczyła wiele osób.

Robert Janowski ma syna Makarego, który przez pięć lat był w związku małżeńskim z piękną kobietą. Monika Borzym jest przede wszystkim znana jako wokalistka jazzowo-soulowa. Artystka jest absolwentką wydziału piosenki oraz wokalistyki jazzowej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. 

Jej największym sukcesem był występ podczas Jazz Jamboree w 2009 roku, gdzie była jedyną zaproszoną kobietą. Występ w Sali Kongresowej będzie pamiętała przez wiele lat, jednak jest to już odległa przeszłość. Borzym postanowiła przypomnieć o sobie w dość niecodzienny sposób. Zarówno Robert Janowski, jak również jej były mąż będą bardzo zaskoczeni tą odważną decyzją.

Robert Janowski może być zaskoczony decyzją byłej synowej. Cała Polska podziwia dziś jej wdzięki

Była żona Makarego Janowskiego postanowiła wziąć udział w rozbieranej sesji dla magazynu Playboy. Zamiast nowej płyty, fani mogą podziwiać jej nagie zdjęcia w popularnym czasopiśmie. Takiej decyzji zapewne nie spodziewał się również jej były teść, Robert Janowski.

Monika Borzym jest nie tylko autorką czterech płyt, ale również uczestniczką programów rozrywkowych takich jak SuperSTARcie i Twoja twarz brzmi znajomo. Teraz stała się również gwiazdą Playboya. To jej debiut w tego typu sesjach. Dziś cała Polska może podziwiać jej wdzięki. A trzeba przyznać, że jej uroda jest niestandardowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

 "Mam rozmiar 40, a czasem 42". Sesja Borzym nosi tytuł "Bez kompleksów"

Rozbierana sesja, w której wzięła udział była synowa gwiazdora programu Jaka to melodia?, nosi tytuł "Bez kompleksów". Powód jest bardzo prosty. Monika Borzym nie ma talii osy i w niczym nie przypomina modelek w rozmiarze 36. 29-latka śmiało przyznaje, że na co dzień nosi rozmiar 40 lub 42 i w pełni akceptuje swoje ciało. Jest bardzo dumna ze swoich wdzięków.

Jazzowa wokalistka zapowiedziała sesję na swoim profilu na Instagramie:

- Mam na imię Monika. Mam rozmiar 40, a czasem nawet 42. Jestem na okładce Playboya i jestem z tego dumna. Poza okładką jestem na 10 zdjęciach wewnątrz, z czego 8 uważam za naprawdę piękne i nawet się wypowiadam!! Zapraszam do lektury – zachęcała Monika Borzym.

Efekty pracy z fotografami będzie można zobaczyć już w majowym numerze magazynu Playboy. Były teść kobiety Robert Janowski może być bardzo zaskoczony.

Instagram/Monika Borzym

  1. Kobiety lepiły się do Zbigniewa Wodeckiego jak muchy! Ale to właśnie ona była jego największą miłością
  2. Cała prawda o mężu Magdy Gessler! Opadnie wam szczęka, jak dowiecie się, gdzie mieszka!
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł