Kasia wypromowała się tym samym sposobem, co Robert Janowski. Chce wrócić na szczyt

Kasia wypromowała się tym samym sposobem, co Robert Janowski. Chce wrócić na szczyt Źródło: screenshot/Wirtualna Polska

Robert Janowski jest najbardziej znany jako prowadzący "Jaka to melodia". Mało kto jednak pamięta, jak prezenter zaczynał swoją karierę. Ten sposób pomógł też Kasi, która postanowiła po raz kolejny zawalczyć o sławę.

Robert Janowski zanim został rozpoznawalnym w całej Polsce prezenterem zajmował się czymś zupełnie innym. Jak się okazało, sposób, w jaki rozpoczął zawrotną karierę pomógł również innym gwiazdom w dojściu na szczyt. Jest wśród nich Katarzyna Groniec, artystka, która po raz kolejny chce ubiegać się o uwagę fanów.

Robert Janowski i wiele innych gwiazd zaczynało karierę w ten sposób. Otworzył przed nimi wszystkie drzwi

Mało kto pamięta początki lat 90-tych, a zwłaszcza prawdziwy hit tamtych lat. Dzięki niemu Robert Janowski dał się poznać polskiej publiczności, która od razu pokochała charyzmatycznego artystę. 

Mowa oczywiście o musicalu "Metro", który wówczas przyciągał do teatrów ogromną liczbę ludzi. Fenomenalne wykonania piosenek sprawiły, że przyszły prowadzący "Jaka to melodia" czy Edyta Górniak otrzymali niepowtarzalną szansę na zdobycie sławy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była wśród nich także 19-letnia Kasia Groniec, która grała Ankę. Zaprezentowanie swoich możliwości wokalnych sprawiło, że młoda dziewczyna stała się rozpoznawalna w całej Polsce. Wykorzystała w pełni swoją możliwość, rozpoczynając karierę muzyczną.

Kasia pragnie wrócić na szczyt. Chce po raz kolejny zauroczyć Polaków 

Robert Janowski w pełni wykorzystał to, co dał mu występ w teatrze Buffo. Wiele lat po występach na scenie wciąż cieszy się uznaniem widzów, a grono jego fanów nie maleje. Katarzyna Groniec także chce przypomnieć o sobie publiczności.

Całe życie poświęciła muzyce - grała i koncertowała. Nie przerwała nawet wtedy, gdy przechodziła ciężkie chwile po rozwodzie z pierwszym mężem, Olafem Lubaszenko. Pasja wciąż była dla niej podporą, z której czerpała siły. Dziś ponownie jest mężatką i wiedzie spokojne życie w Sopocie.

Artystka, dziś już 47-letnia, postanowiła wydać nową płytę. Piosenkarka przez wszystkie lata doskonaliła swój warsztat, aby w końcu zaprezentować kolejne dzieło. Dokonania wokalistki z pewnością zainteresują wszystkich fanów "The Voice of Poland", gdzie jej córka, Marianna Linde, zaprezentowała swój talent.

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł