Robert Janowski prosi o pomoc. Sprawa jest pilna, w grę wchodzi życie
Mikołaj Pilecki - 1 Grudnia 2018

Robert Janowski prosi o pomoc. Sprawa jest pilna, w grę wchodzi życie

Robert Janowski znany jest nie tylko ze swoich talentów do muzyki, dziennikarstwa i prowadzenia telewizyjnych show, ale także z zaangażowania w pomoc potrzebującym. Gwiazdor od lat pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom w ramach akcji charytatywnych. Dziś wystosował kolejny apel o pomoc.

Robert Janowski w show-biznesie działa od wielu dekad, a swoją rozpoznawalność wykorzystuje nie tylko do promocji własnych płyt, książek i innych biznesowych przedsięwzięć. Za jej pomocą sprawia innym wielką radość i daje nadzieję na lepsze życie oraz przyszłość. Prowadzący w latach 1997-2018 "Jaką to melodię" osobiście angażuje się w wiele zbiórek, nawet prowadzi własną fundację o nazwie Scena Marzeń, której celem jest pomoc młodym i utalentowanym dzieciom. - Fundacja Scena Marzeń została ustanowiona Aktem Notarialnym sporządzonym w dniu 25.09.2014 roku w Kancelarii Notarialnej w Warszawie przez Fundatorów Kamilę Matuszewską i Roberta Janowskiego. Miło nam jest podzielić się z Wami sukcesem jakim jest stworzenie organizacji wspierającej utalentowane artystycznie dzieci i młodzież. Pomysł założenia Fundacji i pomocy młodym ludziom chodził nam po głowie od dawna , i wspólnymi siłami zrobiliśmy już pierwszy krok. Mamy nadzieję, i dołożymy wszelkich starań aby praca naszego zespołu przyniosła wiele dobrego dla Młodych Artystów - czytamy na stronie Fundacji.

Robert Janowski wystosował kolejny apel

Darzony ogromną sympatią gwiazdor postanowił zaangażować się w pomoc chorej na raka małej Kai, która z dnia na dzień czuje się coraz gorzej. Kilka dni temu na jego facebookowym profilu pojawiła się grafia i post, które informują o możliwości wysłania datków na poczet leczenia dziewczynki. Informacje na temat zbiórki i samej chorej znajdują się na Facebookowej stronie "Walka Kai" oraz na stronie siepomaga.pl także pod nazwą "Walka Kai". Do tej pory udało się zdobyć 20,5 proc. potrzebnej kwoty.

Rozstanie Janowskiego z TVP

"Jaka to melodia" powstaje już 22 rok lecz po zmianie prowadzącego znacząco straciło na oglądalności. Norbi, który zastąpił Janowskiego, według widzów po prostu nie sprawdza się w tej roli.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Odejścia gwiazdora z show, które oglądano często tylko dla niego, można było uniknąć. Niespodziewane zmiany dotyczące produkcji autorstwa TVP i wzajemne oskarżenia doprowadziły jednak do najboleśniejszego rozwodu w historii polskiej telewizji. - Powiem szczerze, żal było mi ludzi, tych 2-3 milionów, lub więcej, które nas oglądały. Wielu z nich wzrastało z programem, wielu się przy nim zestarzało. Żal mi, że pożegnałem się z programem, który - w co mocno wierzę - miał jakąś klasę, nie miał politycznego zadęcia. Żal mi, bo ten program pomimo sukcesu, którego nikt nie mógł przewidzieć i rozstania, którego nikt się nie spodziewał, uczył, że szklanka jest do połowy pełna. Dalej w tę maksymę wierzę - wyznał w rozmowie z Newsweekiem Janowski.Obrazy PikioZOBACZ TAKŻE:
  1. Halina Kiepska: Nazwisko panieńskie gwiazdy serialu, będziecie w szoku
  2. Była żona Marcinkiewicza zostanie gwiazdą TVN?! Opadną Wam szczęki
  3. Kultowy aktor TVP ma dosyć! Podsumował wszystkich polskich celebrytów
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
ZAMIANA
ranczo"Ranczo" straciło wspaniałych aktorów. Na zawsze pozostaną w naszej pamięciCzytaj dalej
źródło: Facebook.pl/Robert Janowski
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News