Wielki sukces Roberta Janowskiego. Norbi pod ostrzałem

Wielki sukces Roberta Janowskiego. Norbi pod ostrzałem

Robert Janowski swoją decyzją o odejściu z programu "Jaka to melodia" zasmucił wielu swoich fanów. Jednak teraz bez wątpienia możemy mówić o gigantycznym sukcesie muzyka, który jeszcze w tym roku poprowadzi nowy show.

Robert Janowski przez ponad 20 lat był prowadzącym niezwykle popularnego show TVP, czyli "Jaka to melodia". Program miał gigantyczną liczbę fanów, którzy teraz pokazują swój sprzeciw wobec zmian, które nastąpiły po odejściu Janowskiego. Nie da się ukryć, że cały Internet stoi za nim murem, a nowy prowadzący znalazł się pod zmasowanym ostrzałem.

Robert Janowski wróci do "Jaka to melodia"?

Odejście muzyka z programu było wielkim szokiem dla wszystkich fanów. W końcu Janowski prowadził go przez ponad 20 lat, ale jego decyzja nie wzięła się z niczego. Muzyk nie chciał się zgodzić na proponowane zmiany i właśnie to popchnęło go do odejścia. Na jego zastępcę TVP postanowiło wybrać innego muzyka, a dokładniej Norbiego, którego przebój "Kobiety są gorące" zna cała Polska. Niestety miłośnikom programu ta zmiana zdecydowanie nie przypadła do gustu, co widać, chociażby po mediach społecznościowych. Nowy prowadzący programu znalazł się pod prawdziwym ostrzałem niezadowolonych ze zmiany dawnych miłośników show. Dla wielu z nich "Jaka to melodia" po prostu musi być prowadzone przez Janowskiego, ale wiele osób uważa także, że Norbi po prostu sobie nie radzi. Na portalu Facebook powstało specjalne wydarzenie o nazwie "Chcemy powrotu Roberta Janowskiego do Jaka To Melodia", w którym udział zadeklarowały tysiące osób. Dodatkowo trzeba pamiętać, że wielu fanów programu zwyczajnie nie korzysta z mediów społecznościowych, więc liczba osób chcąca powrotu Janowskiego bez dwóch zdań jest znacznie większa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety wszystko wskazuje na to, że nie ma nawet najmniejszych szans na powrót muzyka do show stacji TVP. Z informacji podanych przez jego żonę i jednocześnie menadżerkę wprost wynika, że Janowski wiosną bądź jesienią pojawi się jako prowadzący zupełnie nowego programu. Niestety na ten moment nie wiadomo nawet, w jakiej telewizji ma się ukazać, ale bez wątpienia warto będzie na niego czekać. Co więcej, nawet teraz można założyć, że program będzie prawdziwym hitem, patrząc na to ile osób nie może się doczekać powrotu muzyka. Wielu jego fanów bez wahania wraz z nim przejdzie od konkurencyjnej telewizji. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jak mieszka córka prezydenta? To, co POKAZAŁA, przeszło najśmielsze oczekiwania!
  2. Żona Morawieckiego wygląda OBŁĘDNIE! Zaniemówicie z wrażenia!
  3. Takiego dramatu w „Na Wspólnej” nie było od początku istnienia serialu! Widzowie we łzach
  4. Bohaterka „Na dobre i na złe” w śpiączce po operacji mózgu. Widzowie zamarli
  5. „Najlepsze b*tches”. Bardzo kontrowersyjne zdjęcie córki Kaczyńskiej
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News