robert janowski (1)
instagram.com/jan.owski/
Patryk Przybyłowski - 21 Grudnia 2018

Robert Janowski wraca w wielkim stylu! Wreszcie udało mu się pokonać chorobę?

Robert Janowski wprawił niedawno wszystkich swoich fanów w osłupienie. Media bardzo szybko obiegło wyznanie gwiazdora, który przyznał się do pobytu szpitalu i walki z chorobą. Na całe szczęście, artysta zapowiedział już swój powrót. Czy to koniec jego problemów zdrowotnych? 

Robert Janowski w ostatnich dniach przeraził rzesze swoich sympatyków. Otwarcie zaczął mówić o swoich problemach zdrowotnych, przez które musiał zostać hospitalizowany. Gwiazdor odwołał już nawet swoje najważniejsze plany zawodowe na przyszłość, żeby skupić się na powrocie do zdrowia. Tysiące osób zaczęło się zastanawiać, kiedy będzie można ponownie zobaczyć artystę w pełni sił.

Robert Janowski: tajemnicza choroba artysty. Czy już wrócił do zdrowia?

Głośno o sytuacji Roberta Janowskiego zrobiło się na początku grudnia, kiedy to miał wspólnie z małżonką odebrać nagrody za wspólne prowadzenie szeroko zakrojonej działalności charytatywnej. Niestety gwiazdor nie mógł stawić się na gali ze względu na walkę o zdrowie. Całe zajście były prowadzący "Jaka to melodia" skomentował na swoim profilu facebookowym. Okazało się, że ostatnie tygodnie spędził w szpitalu, co zdecydowanie podniosło ciśnienie wszystkim internautom śledzącym jego poczynania. - Byłem w szpitalu prawie dwa tygodnie. Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio. Ech, nigdy za modą nie nadążałem. Jestem już w domku i dziękuję wszystkim za wsparcie - napisał wówczas. Ze względu na problemy zdrowotne, artysta musiał zrezygnować z występów. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów nie będzie prowadził żadnej imprezy sylwestrowej. - To wszystko spadło na nas znienacka. Musieliśmy się też wycofać z sylwestrowych zobowiązań Roberta. Co roku prowadził imprezę, teraz okazało się to niemożliwe. Ostatecznie idziemy na kolację do naszych przyjaciół - wyznała Monika Jankowska. Na całe szczęście, muzyk dał właśnie wszystkim promyk nadziei. W filmie zamieszczonym przez niego na Instagramie wyjawił, że już niedługo powróci do występów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej

Robert Janowski powraca na scenę

Zdaje się, że wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Piosenkarz zakomunikował, że w połowie stycznia będzie można uczestniczyć w jego pierwszym koncercie po dłuższej przerwie. - Zapraszam Państwa, już 14 stycznia o godzinie 20:30, w Kuźni Kulturalnej w Wilanowie odbędzie się mój recital. Serdecznie na niego zapraszam. To będzie nasze spotkanie artystyczno-muzyczne w wersji akustycznej, z towarzyszeniem dwóch gitar i kontrabasu. Myślę, że jest to bardzo ciekawy pomysł. Mam nadzieję do miłego zobaczenia i usłyszenia - powiedział wyraźnie zadowolony.  
ZOBACZ TAKŻE
  1. W TVP poszaleli? Nie żyje 12 Polaków, winą obarczono przeciwników Kaczyńskiego
  2. Krystyna Pawłowicz będzie wściekła! Dostała szpilę tuż przed Bożym Narodzeniem
  3. Wiemy, czym będzie się zajmowało dziecko Meghan. Nie uwierzycie!
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News