Janowski zaskoczył wszystkich! Polska jest smutnym miejscem

Janowski zaskoczył wszystkich! Polska jest smutnym miejscem Źródło: Fot. Facebook

Robert Janowski to jeden z ulubionych prezenterów wszystkich Polaków. Chociaż mężczyzna na co dzień związany jest z muzyką, to gdy zachodzi taka potrzeba, nie boi się podejmować ważnych dla społeczeństwa tematów. Jednym z nich są wydarzenia z ostatnich dni oraz decyzja o odejściu Jurka Owsiaka z WOŚP. Muzyk nie mógł milczeć.

Robert Janowski ma nie tylko talent, ale także charyzmę i osobowość, a te cechy są coraz rzadziej spotykane w świecie dzisiejszych celebrytów. Mężczyzna zaskarbił sobie wierne grono fanów, którzy są z nim nawet w tych trudnych chwilach. Muzyk pozostaje z nimi w stałej interakcji, dzięki czemu chętnie dzieli się z nimi przemyśleniami oraz wnioskami. Jeden z nich zawarł w swoim ostatnim poście na Facebooku.

Robert Janowski o głosie młodego pokolenia

Były prowadzący "Jaka to melodia" opublikował na swoim profilu na Facebooku niezwykle smutny i poruszający wpis. Udostępnił on piosenkę autorstwa młodego rapera, który po wydarzeniach ostatnich dni postanowił nagrać specjalny utwór. Jest on napisany z myślą o Pawle Adamowiczu, a także wszystkich Polakach, którzy żyją nienawiścią i nie potrafią się zjednoczyć. - Żyjemy w kraju pojebańców, gdzie wizja świata władzy oplata nas jak łańcuch - brzmi fragment utworu zatytułowanego "Dziki kraj". Choć słowa te przedstawiają Polskę jako niezwykle smutny kraj, to najwyraźniej zgadza się z nimi sam Robert Janowski. Mężczyzna na swojej tablicy facebookowej umieścił link do utworu oraz osobliwy podpis, w którym docenia młode pokolenie za przekazywanie emocji we własnym języku. - Szajba Bez Granic Abstrakcji i BezGranic Records. Głos Młodego Pokolenia. Każdy wyraża uczucia w swoim własnym języku - napisał prezenter.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert Owsiak całym sercem za Owsiakiem

W innym wpisie facebookowym Robert nie zgadza się, aby Jerzy Owsiak zrezygnował z prowadzenia fundacji WOŚP. Janowski zapewnił, że petycję przeciwko odejściu Jurka podpisał nie tylko on, ale i cała jego rodzina. - Drogi Jurku Owsiak ❤️ Podpisałem, wszyscy podpisaliśmy w domu... Byłeś... jesteś... naszym bezpieczeństwem, stabilizacją, czymś, (WOŚP) co od ponad 27. lat, pomimo zmian wokół, było stałe.. .Czymś, czego mogliśmy się uchwycić każdego roku... A teraz nawet tego nie ma... Dlatego podpisaliśmy. Ale chcemy, abyś wiedział, że cokolwiek postanowisz, jakąkolwiek decyzję podejmiesz- JESTEŚMY Z TOBĄ DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ ❤️ ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Aż trudno uwierzyć, że naprawdę tak zaczął się ich związek. Kossakowski o Wojciechowskiej
  2. Prokuratura zwolniła mężczyznę, który oświadczył, że jutro umrze Andrzej Duda
  3. TVP Info porównało Pawła Adamowicza do Armii Czerwonej. wPolityce sugerowało, że nie jest Polakiem
  4. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
  5. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News