Janowski pokazał córkę. Jest oszałamiająco piękna

Janowski pokazał córkę. Jest oszałamiająco piękna Źródło: youtube.com/NajpiekniejszeMelodie

Robert Janowski jest jedną z najbardziej lubianych osobistości medialnych w naszym kraju. Były gospodarz "Jaka to melodia?" postanowił właśnie sprawić swojej córce bardzo miłą niespodziankę urodzinową. Przy okazji udostępnił zdjęcie, które pokazuje, jak piękną jest kobietą.

Robert Janowski ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami. To oni jako pierwsi dowiadują się o problemach zdrowotnych swojego idola czy innych ważnych sprawach dziejących się w jego życiu. Tym razem zasłużyli sobie na zdecydowanie miłą niespodziankę. Gwiazdor udostępnił wzruszające zdjęcie. Artysta podzielił się ze swoim zaufanym gronem sympatyków zdjęciem swojej córki, która dopiero co obchodziła urodziny. Serdecznym życzeniom połączonym z zachwytami nad jej urodą nie ma końca.

Robert Janowski pokazał zdjęcie córki. 21-letnia piękność

Robert Janowski jest szczęśliwym ojcem trójki dzieci. Owocem jego pierwszego małżeństwa stał się syn Makary. Z obecną żoną gwiazdor dorobił się dwóch córek: Anieli i Toli. Ostatnie kilka miesięcy przyniosło ich ojcu wiele personalnych przeżyć. Młodsza córka świętowała swoje osiemnaste urodziny, co zbiegło się z jej decyzją o wyjeździe z naszego kraju. Robert Janowski nie ukrywał, że jest to dla niego bardzo nostalgiczna chwila. Jednakowoż podkreślał, że jest dumny z tego, że obydwie dziewczyny bardzo dobrze radzą sobie w życiu. Starsza córka byłego współpracownika Telewizji Polskiej skończyła właśnie 21 lat. Wiadomo, jak wielu ojców z bólem przyjmuje fakt, że ich ukochane dzieci stają się coraz bardziej niezależne i wyfruwają z gniazda. Robert Janowski pokazał jednak, jak obserwować dorastanie swoich dzieci z wielką klasą. Poza prywatnymi życzeniami, które zapewne złożył córce, postanowił też publicznie okazać jej swoją ojcowską miłość.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - 21 lat minęło jak jeden dzień. 100 lat córeczko w zdrowiu i szczęściu. Dziękuje, że jesteś - napisał Robert Janowski na swoim Instagramie pod zdjęciem pokazującym, na jak piękną kobietę wyrosła jego starsza córka. Wszyscy fani tłumnie dołączyli się do życzeń i przesłali bardzo dużo pozytywnej energii. - Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze dla córki... - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. - Przekaż jej ode mnie najlepsze życzenia! Sto Lat! - dodaje kolejna. - Wszystkiego najlepszego dla Pana córki. Śliczna dziewczyna - podkreśla zachwycona fanka. - Spełnienia wszystkich marzeń dla cudownej córeczki z okazji urodzin - można przeczytać w jednym z wielu pochlebnych komentarzy. robert janowski opublikował zdjęcie córki instagram.com/jan.owski/ ZOBACZ TAKŻE
  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżona przez legendarną dziennikarkę TVP. Zasugerowała, że jej kariera jest ustawione
  2. Fryzury dla dojrzałych kobiet inspirowane Kasią Zielińską. Nikt ich nie układa tak, jak ona
  3. Współpracownicy Szelągowskiej "padali jak muchy". Widzowie poznali kulisy
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Instagram 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News