Najpierw operacja, a teraz trudne przeżycie. Ciężkie chwile Roberta Janowskiego

Najpierw operacja, a teraz trudne przeżycie. Ciężkie chwile Roberta Janowskiego Źródło: screen/youtube/TVP VOD

Robert Janowski to bez wątpienia jedna z kultowych postaci polskiej telewizji. Jego życie obserwują miliony fanów, którymi wstrząsnęła niedawna informacja o operacji, którą musiał przejść celebryta. Teraz okazuje się, że to nie koniec ciężkich chwil w jego życiu - właśnie pojawiła się kolejna, smutna wiadomość. 

Robert Janowski przez wiele lat był najbardziej lubianą i rozpoznawalną twarzą TVP. Wszyscy kojarzyliśmy go przede wszystkim z prowadzeniem kultowego programu "Jaka to melodia?", z którego niedawno postanowił odejść. Porzucenie Telewizji Polskiej było szokiem dla milionów fanów, którzy głośno potępiali stację, sam celebryta dzięki temu zyskał jednak jeszcze większą popularność. Obecnie jego życie dzięki mediom społecznościowym śledzą niemalże wszyscy Polacy. Niedawno wstrzymaliśmy oddech, gdy pojawiła się informacja o tym, że Robert Janowski musi walczyć o swoje zdrowie, a teraz okazuje się, że to nie koniec zmartwień w jego życiu.

Robert Janowski walczył o swoje zdrowie

Pod koniec roku pojawiła się wstrząsająca informacja, przez którą miliony fanów wstrzymały oddech. Robert Janowski trafił na dwa tygodnie do szpitala, gdzie konieczne było przeprowadzenie operacji. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, a celebryta wrócił już do domu i cieszy się dobrą kondycją. Przez problemy zdrowotne mężczyzna po raz pierwszy od wielu lat nie miał szansy poprowadzenia żadnej imprezy sylwestrowej, co spotkało się z wielkim niezadowoleniem fanów. Ostatecznie jednak zostało mu to oczywiście wybaczone, a za jego powrót do zdrowia kciuki trzymały miliony. Teraz jednak okazuje się, że to nie jedyne ciężkie przeżycia, które pojawiły się na drodze celebryty.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejne trudne przeżycie na drodze Janowskiego

Początek nowego roku nie jest zbyt łaskawy dla byłej gwiazdy TVP. Jak podaje "Rewia", Robert Janowski właśnie stara się uporać z osobistym wyzwaniem, jakim jest przeprowadzka jego najstarszej córki, 21-letniej Anieli. - Łezka w oku mi się zakręciła, gdy weszliśmy z Moniką do jej pustego pokoju. Nie ma już w nim Anielki, bo rozpoczyna dorosłe życie. Uaktywnił się w nas syndrom opuszczonego gniazda, ale tak ma być. To z pewnością będzie dla niej dobre, musi sobie poradzić - mówił Janowski. Teraz celebryta wraz z żoną Moniką mieszkają już tylko z jednym swoim dzieckiem, 18-letnią córką Tolą, lecz i ona pewnie już za niedługo zechce uniezależnić się od rodziców. To zawsze trudny moment w życiu rodziny, Janowscy jednak z pewnością sobie z tym poradzą. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Bolesne rozstanie w M jak Miłość. Fanki serialu zrozpaczone
  2. Bohater Barw Szczęścia ma koszmarne problemy z sercem. Może umrzeć
  3. Związek Martyny Wojciechowski rozpoczął się od poważnego konfliktu. O tym nie wiedział nikt
  4. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
  5. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News