Janowski ostro odpowiada Norbiemu! Pójdzie mu w pięty

Janowski ostro odpowiada Norbiemu! Pójdzie mu w pięty

Robert Janowski wiele lat prowadził program Jaka to Melodia. Były prowadzący oraz gospodarz show z widzami i fanami teleturnieju pożegnał się na wiosnę. Jak się okazało, muzyk ma żal do swojego zastępcy. Zupełnie nas to nie dziwi.

Robert Janowski to niewątpliwie jedna z ikon współczesnej telewizji. Gospodarzem popularnego muzycznego show był od lat 90. Przez ponad dwie dekady, Jaka to Melodia urosła do miana kultowego widowiska w dużej mierze właśnie dzięki charyzmatycznemu prowadzącemu. Jak pokazuje czas, Janowski chciałby wrócić do ukochanego zawodu i powiedział swojemu zastępcy to, co naprawdę o nim myśli.

Robert Janowski - ikona telewizji

Kariera Janowskiego w telewizji przez całe lata usłana była różami. Charakterystyczny wokalista otrzymywał nominacje do Telekamer oraz był chwalony przez kolejnych dyrektorów stacji. Wszystko zmieniło się od czasu rotacji na stanowisku szefa TVP. Jacek Kurski i Janowski nie przypadli sobie do gustu i ten pierwszy niesłusznie podziękował prowadzącemu za lata współpracy. Robert Janowski nie złożył jednak broni i zamierza wrócić z formatem muzycznym do jednej ze stacji telewizyjnych. Nie jest w stanie jednak podarować swojemu koledze - Norbiemu, przejęcia schedy na stanowisku. Sam autor szlagieru „Kobiety są Gorące” wielokrotnie był gościem muzycznym programu, a panowie utrzymywali dobre, koleżeńskie relacje. Wszystko zmieniło się, jednak gdy Norbi postanowił zająć wakat prowadzącego program po rozwiązaniu umowy z Janowskim. To, co obecny gospodarz Jaka to Melodia powiedział w rozmowie z Party, zwróciło uwagę byłej ikony telewizji. W rozmowie z gazetą Norbi stwierdził, że szanuje dokonania Roberta Janowskiego, ale takie są reguły show-biznesu. Obecny prowadzący miał dodać, że „Janowski na jego miejscu postąpiłby tak samo”. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Riposta Janowskiego

Były prowadzący nie był zadowolony z wydźwięku wypowiedzi kolegi. Swój komentarz do słów piosenkarza zamieścił także w trakcie rozmowy z Party: – To wypowiedział się za mnie, bo ja nie zrobiłbym tego samego. Pierwsze, co bym zrobił, to zadzwoniłbym. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dostaje ofertę prowadzenia np. „Milionerów” i nie wykonuję telefonu do Huberta Urbańskiego z pytaniem, o co chodzi. Takie chyba są reguły show-biznesu... Widać więc, że muzyk nie uznaje zachowania swojego kolegi za moralne. Sam Janowski zapowiada, że stworzy konkurencje dla swojego byłego show. Wtedy Norbi naprawdę może zacząć bać się konkurencji o wiele bardziej doświadczonego kolegi.
ZOBACZ TAKŻE
  1. O swoim drugim powołaniu Jan Paweł II wspominał rzadko. Nie miało związku z kościołem
  2. Oliwia Bieniuk na niesamowicie wzruszającej fotografii. Popłaczecie się
  3. Marta Kaczyńska przyłapana! Baraszkowała z mężczyzną w samochodzie
  4. Cudowna przemiana. Wzruszające zdjęcia psiaków przed i po adopcji
  5. Makijaż pod okulary dla krótkowidza. Jak wyglądać pięknie?
Następny artykuł