Poznaliśmy przyszłość Roberta Janowskiego. Fani będą wzruszeni

Poznaliśmy przyszłość Roberta Janowskiego. Fani będą wzruszeni Źródło: screen youtube.com/24opolepl

Robert Janowski jest wszystkim doskonale znany jako prowadzący programu "Jaka to melodia". Jednak artysta w ubiegłym roku odszedł z TVP, a teraz media obiegła informacja dotycząca jego przyszłości . Fani muzyka będą wzruszeni.

Robert Janowski przez 21 lat był prowadzącym programu "Jaka to melodia". Większość Polaków doskonale zna show, a wielu z nich oglądało je regularnie. Jednak w ubiegłym roku produkcja przeszła poważne zmiany. Wszystko przez zmianę prowadzącego, gdzie Janowski został zastąpiony Norbim. Fani już od jego debiutu w tej roli stwierdzili, że nie to ta sama rozrywka, do której się przyzwyczaili. Wielu z nich odwróciło się od ulubionego programu.

Robert Janowski w nowym show

Po odejściu z telewizji Janowski skupił się na swojej karierze muzycznej. Jednak nie oznacza to, że już nie wróci przed kamery. W mediach tuż po jego odejściu pojawiły się informacje, że inne stacje są zainteresowane współpracą z muzykiem. Sam Janowski w jednym z wywiadów wyznał, że ponownie zobaczymy go w roli prowadzącego zupełnie nowego programu muzycznego. Jednak artysta nie mógł na ten temat zdradzić żadnych innych szczegółów. Teraz jego menadżerka, a zarazem żona Monika Janowska zdradza, kiedy będziemy mogli zobaczyć muzyka w nowej roli. Wedle jej słów rozmowy dotyczące nowego programu są już w kluczowej fazie, a samo show pojawi się na wiosnę lub jesienią. - Dokładny termin zależy od wszystkich zainteresowanych m.in. od producenta show, ale też od stacji telewizyjnej. Jeśli uda się na dniach spiąć wszystko, wystartujemy wiosną. Najpóźniej jednak w jesiennej ramówce - wyznaje Monika Janowska. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Nie ulega wątpliwości, że fani Roberta Janowskiego z niecierpliwością czekają na jego nowy program, który może zastąpić im ich dotychczas ukochane show. Wszyscy mają nadzieję, że program ukaże się już na wiosnę, a informacja o opóźnieniach byłaby dla nich wprost straszna. Żona muzyka zapewnia również, że w nowym programie jej męża nie zabraknie jego muzyki oraz śpiewu, a to bez dwóch zdań jest bardzo dobra wiadomość. Wiele osób widząc radość Janowskiego podczas jego występów wzrusza się, nie tylko przez teksty piosenek. Podobnych emocji nie zabraknie nam także w jego nowym programie. - Muzyki, również w jego wykonaniu i wzruszeń nie zabraknie na pewno. Śpiewał, śpiewa i na pewno będzie śpiewać - dodaje Janowska. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  2. Śmierć Anny Jantar do dziś budzi ogromne emocje. Nowe szczegóły tragicznej śmierci
  3. Błagają Magdę Gessler o pomoc! Nie chodzi jednak o Kuchenne Rewolucje
  4. Wczoraj zmieszał Dodę z błotem. Dziś błaga o wybaczenie
  5. Fani disco polo zachwyceni. Nowy hit podbija kraj
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News