janowski
fot. wikipedia.org
Karol Zaborowski - 25 Grudnia 2018

Nie uwierzycie, jaką ofertę pracy dostał Robert Janowski. Aż nam bombki z choinki pospadały

Robert Janowski przez ponad 20 lat prowadził program "Jaka to melodia". Muzyk zaskoczył wszystkich swoimi planami odnośnie do dalszej kariery.

Robert Janowski bez wątpienia był jedną z największych gwiazd stacji TVP. Przez ponad 20 lat prowadził program muzyczny, który zyskał uznanie wśród widzów i bardzo dużą liczbę fanów. Niestety przez zmiany, które chciała wprowadzić stacja w formułę show, muzyk zdecydował się odejść. Jego fani obawiali się, że już więcej nie zobaczą go w roli prowadzącego, a sam Janowski skupi się przede wszystkim na karierze scenicznej. Na szczęście mamy dla nich bardzo dobre wieści.

Robert Janowski w zupełnie nowym show

Odejście Janowskiego było jednym z największych wydarzeń w tym roku, jeżeli chodzi o polskie media. Od razu, gdy się o tym dowiedzieliśmy, w Internecie pojawiła się masa spekulacji odnośnie do jego przyszłości. Niektórzy uważali, że w ten sposób zakończy już całkowicie swoją karierę, a inni twierdzili, że Janowski pożegnał się tylko z telewizją. Jednak największe zainteresowanie wzbudziły te zaprezentowane we Fleszu. Mogliśmy tam przeczytać, że Robert Janowski chce przenieść się do konkurencyjnej stacji, aby tam poprowadzić zupełnie nowy program muzyczny. Dla jego fanów było to jak spełnienie marzeń. Tym bardziej że sam muzyk potwierdził te doniesienia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
- Nie chciałbym zostawiać swoich widzów, których najbardziej mi szkoda w tym przykrym zdarzeniu, że nie będzie programu „Jaka to melodia?” z moim udziałem. W związku z tym mamy w planach, na 95 procent już klepniętych, że od wiosny wystartujemy z nową propozycją artystyczną - wyznaje w rozmowie z agencją Newseria Life>ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramatyczne wydarzenia w M jak miłość! Widzowie będą w szoku
  2. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  3. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  4. Co się dzieje? Doda w szale atakuje TVN, ogromna burza w sieci
  5. Świat według Kiepskich: Eros i medycyna to hit!
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News