Spieszcie się! To jedyna okazja aby zjeść kolację z przystojnym Robertem Janowskim
Marcin Owczarek - 20 Grudnia 2018

Spieszcie się! To jedyna okazja aby zjeść kolację z przystojnym Robertem Janowskim

Robert Janowski to jeden z najprzystojniejszych prezenterów w naszym kraju. Cieszy się ogromną popularnością i teraz oferuje coś świetnego. Macie wielką okazję, żeby zjeść z nim wyjątkową kolację. Musicie się jednak śpieszyć, bo chętnych jest wielu, a czasu coraz mniej. Wszystko w szczytnym celu.

Robert Janowski to każdemu dobrze znany prezenter. Chyba wszyscy Polacy znają go z wielu programów telewizyjnych, a jego głos podbił serca niejednej kobiety. To także one do niego wzdychają, gdyż jest to jeden z najprzystojniejszych celebrytów w naszym kraju.

Wiele kobiet marzy o kolacji z nim

Nie jedna kobieta marzy o tym, aby spotkać Roberta Janowskiego i chociaż przez chwilę z nim porozmawiać. Jeszcze do niedawna można było wziąć udział w teleturnieju "Jaka to melodia", który to prowadził ponad 20 lat. Prócz czerpania przyjemności z wygranej każdy mógł spędzić trochę czasu z tym wspaniałym człowiekiem. Ten postanowił wspomóc akcję charytatywną w świetny sposób. Od lat Janowski uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych prezenterów w Polsce. Lata lecą, ale po nim tego w zupełności nie widać. Co więcej, ma wspaniały głos i miliony z chęcią słuchały go w programie oraz na licznych koncertach, które dawał. Jego osoba zawsze uświetniała każdą okazję.

Charytatywnie z Janowskim

Jeżeli uwielbiacie prezentera tak, jak my to macie świetną okazję, aby spotkać się z nim sam na sam w pięknej restauracji na wspólną kolację. Robert Janowski postanowił wspomóc akcję charytatywną Fundacji Mam Marzenie. Partnerem jest Allegro i to tam możemy wziąć udział w licytacji.

Robert Janowski i kolacja w świetnej restauracji

Spotkanie odbędzie się między styczniem a marcem 2019 roku. Termin będzie do uzgodnienia. Oczywiście musi się to odbyć w pięknym i dostojnym miejscu. Kolacja będzie zorganizowana w restauracji "Superiore" w Warszawie. W opisie czytamy:DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ
Meghan Markle tego obawiała się najbardziej! Wyciekły stare zdjęcia, które publikowałaMeghan Markle tego obawiała się najbardziej! Wyciekły stare zdjęcia, które publikowałaCzytaj dalej
- Superiore oznacza z włoskiego najlepszy i tak też restauracja stara się, aby ten przymiotnik był adekwatny do tego, co sobą reprezentuje. Serwowane potrawy są smaczne, zdrowe i lekkie, a dodatkowo można tam znaleźć wyborne wino. Szef kuchni Tomasz Kapturkiewicz proponuje ciekawe menu oparte na świeżych i sezonowych produktach. W 2017 r. restauracja Superiore znalazła się w prestiżowym francuskim przewodniku kulinarnym Gault&Millau. Jeżeli chcecie zaznać takiej przyjemności i spotkać się z Robertem Janowskim oraz wspomóc akcję charytatywną, to musicie się śpieszyć. Zostały już tylko dwa dni do końca licytacji, a chętnych na pewno jest wielu. W tym momencie cena tego spotkania wynosi 990 złotych, ale może ona wzrosnąć wraz z kolejnymi licytującymi. Niech cena was nie zrazi. Każda złotówka jest ważna, aby pomagać innym.Robert Janowski Screen Facebook/Robert JanowskiZOBACZ TAKŻE:
  1. Steczkowska bilety. Ile kosztują? Chyba upadła na głowę
  2. Gessler padła ofiarom WŚCIEKŁYCH ataków za te słowa. Okazuje się, że… miała rację
  3. Avicii – kto odziedziczy spadek po nim? Zostawił miliony
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News