Robert Janowski wystawił siebie samego na aukcji! Nie uwierzycie, ile już kosztuje
Wiadomości Pikio - 15 Grudnia 2018

Robert Janowski wystawił siebie samego na aukcji! Nie uwierzycie, ile już kosztuje

Robert Janowski po raz kolejny udowodnił, że jest człowiekiem o wielkim sercu. Muzyk zdecydował się bowiem wziąć udział w naprawdę wyjątkowej akcji charytatywnej. Aby pomóc najmłodszym, gwiazdor sam "wystawił" siebie na aukcji!

Robert Janowski jest od wielu lat doskonale znany fanom w całej Polsce. Dziennikarz i wokalista stara się więc wykorzystywać swoją popularność do naprawdę dobrych celów, a nie jedynie własnej korzyści. Prawdopodobnie to właśnie dlatego gwiazdor zdecydował się wziąć udział w akcji Kolacja Marzeń organizowanej przy współpracy z Allegro. Zwycięzca odpowiedniej aukcji spotka się na początku przyszłego roku z Robertem Janowskim na specjalnej kolacji w warszawskiej restauracji Superiore.

Robert Janowski "wystawił" się na aukcję! Wyjątkowa inicjatywa uwielbianego gwiazdora

Kwota, za którą wieczór ten zostanie wylicytowany, trafi w całości do Fundacji Mam Marzenie. Obecnie osoba, która wygrywa aukcję, zaproponowała 960 zł. Sama licytacja potrwa jednak jeszcze tydzień, więc kwota ta może znacząco wzrosnąć. Bez wątpienia przekroczy ona 1000 zł i trudno twierdzić, jak wysoko poszybuje. Robert Janowski zdecydował się więc zwrócić bezpośrednio do swych fanów za pośrednictwem popularnego portalu społecznościowego. Gwiazdor wyjawił, ze bardzo cieszy się z powodu decyzji o wzięciu udziału w akcji i otwarcie zachęcił do licytowania. - LICYTACJĘ CZAS ZACZĄĆ. Uff, pierwszy raz w życiu "wystawiłem" siebie samego na Allegro. Zawsze byłem na pozycji "kupujący" - rozpoczął swój wpis na Facebooku popularny muzyk i prezenter w humorystyczny sposób.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej

Robert Janowski zachęca do licytowania!

- No i teraz do WAS pytanie i prośba. Pytanie - Czy ktoś ma ochotę zjeść ze mną Kolację Marzeń V w restauracji Superiore i wesprzeć przy tym Fundację Mam Marzenie? Jeśli tak, weźcie udział w licytacji - zaapelował szczerze Robert Janowski do swych sympatyków. - Prośba - udostępnicie? Może jeśli nie Wy, to może koleżanka koleżanki, ciocia, babcia? Ktoś? Jestem bardzo podekscytowany i szczęśliwy. Dziękuję bardzo. (...) Aukcja trwa do 22 grudnia do godz. 20.00 - dodał także w otwarty sposób uwielbiany wokalista, nie ukrywając ogromnej radości. Fani są naprawdę zachwyceni inicjatywą podjętą przez Roberta Janowskiego, której szczegóły możecie znaleźć tutaj. Jak twierdzą internauci, ich medialny ulubieniec po raz kolejny udowodnił, że ma naprawdę wielkie, otwarte na potrzeby innych ludzi serce.Robert Janowski Fot. Facebook/Robert JanowskiZOBACZ TAKŻE:
  1. No i się doigrała! To oficjalny KONIEC znienawidzonej gwiazdy disco polo
  2. Modele damskich kurtek zimowych, których nienawidzą faceci! Istnieje cała lista zakazanych
  3. Rodzina Wodeckiego dostanie szału! Posądzana o romans z piosenkarzem gwiazda szczera jak nigdy
  4. Aplikacja randkowa, w której kobiety ANONIMOWO wybierają partnerów. Najwyższy czas!
  5. Wściekły lincz katolików na Małgorzatę Rozenek. Powodem sposób poczęcia jej dzieci
ZAMIANA
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News