Jaka to melodia skończona! Janowski startuje z nowym hitowym programem

Jaka to melodia skończona! Janowski startuje z nowym hitowym programem Źródło: Fot. YouTube/intro.media

Jaka to melodia przez lata pozostawało jednym z najbardziej popularnych programów w polskiej telewizji. Ogromne kontrowersje wywołało więc odejście z niego legendarnego prowadzącego, Roberta Janowskiego. Jak się jednak okazuje, prezenter szykuje dla widzów prawdziwy hit! Czy będzie zagrożeniem dla formatu TVP?

Show "Jaka to melodia" nieodłącznie kojarzyło się fanom z Robertem Janowskim, gdyż prowadził je przez 20 lat. Ostatecznie dziennikarz został jednak zastąpiony przez Norbiego z powodu braku porozumienia z szefostwem Telewizji Polskiej, co okazało się dla niego bardzo trudnym i smutnym doświadczeniem.

Czy Robert Janowski wróci do telewizji?

Co ciekawe, agentka oraz żona prezentera, Monika Janowska ujawniła właśnie, że już wkrótce jej mąż powróci na ekrany telewizorów w całkowicie nowym programie. Warto zaznaczyć, że o format mają już konkurować aż dwie stacje! - Jesteśmy w trakcie rozmów, nic nie jest jeszcze podpisane, jednak nie widzę powodu, dlaczego miałoby nie być. Wszystkie strony są zainteresowane i zadowolone, dlatego na 90 proc. na wiosnę program będzie emitowany. Ze względu na to, że nic nie jest jeszcze podpisane, zostawiam te 10 proc. ryzyka - powiedziała Janowska w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. - Nie mogę zdradzić, czy będzie to jeden z dwóch głównych nadawców czy mniejszy. Dwie telewizje są zainteresowane formatem. Rozmowy zakończą się lada chwila, tak, byśmy mogli zdążyć z przygotowaniami na wiosenną ramówkę - dodała także żona prezentera.

Czy Jaka to melodia straci widzów?

Wielu fanów Roberta Janowskiego jest przekonanych, że nowy program gwiazdora całkowicie zdeklasuje prowadzone przez Norbiego "Jaka to melodia". Czy tak się stanie? Tego dowiemy się już na wiosnę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle nie potrafi tego znieść. Jej życie zamieniło się w koszmar
  2. Gwiazdor Rodzinka.pl zrównany z ziemią. „Sława odbiła mu się na umyśle”
  3. Gwiazdor TVN zrównał z ziemią polską celebrytkę! Burza po programie NA ŻYWO
  4. Justyna Żyła znowu wbija szpilę mężowi. Szczerze o mężczyznach w jej życiu
Następny artykuł