Robert Janowski: Facebook to jego narzędzie pracy

Robert Janowski: Facebook to jego narzędzie pracy Źródło: Fot. Instagram/jan.owski

Robert Janowski Facebook: bez wątpienia były prowadzący "Jaka to melodia?" jest jednym z ulubionych polskich celebrytów, którego odejście z TVP boleśnie odczuli wszyscy widzowie. Obecnie mężczyzna przeniósł swoją działalność na portale społecznościowe, a Facebook czy Instagram stały się jego narzędziami pracy. 

Robert Janowski Facebook i Instagram traktować musi jako swoje główne kanały, dzięki którym bezustannie może utrzymywać swój kontakt z wiernymi fanami. Wiele osób wciąż nie pogodziło się z jego rozstaniem z TVP oraz odejściem z "Jaka to melodia?", jednak artysta z pewnością nie zamierza ich opuścić i ciągle stara się gościć w ich życiu. Pojawiło się wiele plotek dotyczących jego dalszej działalności medialnej, lecz niektóre doniesienia z pewnością podtrzymują fanów na duchu i dają im nadzieje, że ich ulubiony prowadzący znów wróci na ekrany. Na razie jednak trzeba cieszyć się tym, iż Robert Janowski Facebook i Instagram prowadzi tak, że stały się jego narzędziami pracy.

Robert Janowski Facebook

Robert Janowski Facebook w ostatnim czasie traktuje niczym część pracy. Zarówno ten portal, jak i inne media społecznościowe stały się jego głównym sposobem na przekazywanie nowin ze swojego życia Polakom. Od chwili zerwania współpracy z TVP jego profile zyskały wielu nowych fanów, którzy spodziewają się, że artysta właśnie tam będzie dzielił się swoimi dalszymi losami z tęskniącymi fanami. Rzeczywiście tak się dzieje, Robert Janowski bowiem regularnie zamieszcza posty dotyczące zarówno jego kariery zawodowej, jak i komentarze do aktualnych wydarzeń, które poruszają Polaków. Jest to również droga, którą były gwiazdor TVP otrzymuje podobno dziesiątki propozycji pracy, można więc się spodziewać, że już wkrótce zobaczymy go znowu na ekranach naszych telewizorów.

Robert Janowski Instagram

Nie tylko Facebook stanowi dla Roberta Janowskiego kanał łączący go z fanami. Celebryta bardzo aktywnie rozwija również swój Instagram, na którym ma już ponad 7,5 tysiąca obserwujących, podczas gdy sam obserwuje blisko 4 tys. osób. Zamieścił już tam ponad 120 postów, w których zawiera zarówno zdjęcia swoje, jak i rodziny, i przyjaciół. Od czasu do czasu pojawiają się tam również screeny z internetowych publikacji na jego temat oraz wpisy poruszające najistotniejsze kwestie społeczne, którymi w danej chwili żyje cała Polska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert Janowski Twitter

Jedynym medium społecznościowym, które nie przekonało do siebie Janowskiego, jest Twitter. Próżno szukać jego oficjalnego konta, choć samych wspomnień o nim jest naprawdę sporo. Być może to tylko kwestia czasu, a była gwiazda "Jaka to melodia?" z czasem przekona się do nowego medium. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Czy Michał Szpak ma dziewczynę? Prawda jest szokująca!
  2. Kasia Cichopek: Wiek to jej największa tajemnica
  3. Teksty Ferdka Kiepskiego przy piciu. Kultowe hasła, które weszły nam w krew
  4. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramatu
  5. Kuba Wojewódzki: Żona wreszcie go usidli? Sensacyjne zmiany w życiu gwiazdora
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News