Janowski pęka z dumy. Jego piękna córka wkracza w dorosłość

Janowski pęka z dumy. Jego piękna córka wkracza w dorosłość

Robert Janowski przechodzi teraz przez poważne zmiany w swoim życiu. Zmiana pracy i odejście z legendarnego programu "Jaka to melodia" z pewnością wpłynęły na jego życie prywatne. Jednak nie oznacza to, że nie ma czasu dla swoich najbliższych. Muzyk wprost pęka z dumy, patrząc na swoją córkę. W Internecie pojawiło się wzruszające zdjęcie.

Robert Janowski w ubiegłym roku odszedł z TVP i zrezygnował z prowadzenia programu "Jaka to melodia". Jego funkcję przejął Norbi, który nie przypadł do gustu wszystkim fanom. Jednak Janowski nie potraktował tego jako koniec swojej kariery, a rozpoczęcie zupełnie nowego etapu w swoim życiu zawodowym. Teraz już wiemy, że artysta będzie prowadził zupełnie nowy program muzyczny, ale Robert Janowski doskonale wie, że są ważniejsze rzeczy niż praca.

Robert Janowski pęka z dumy. Zdjęcie z córką obiega Internet

Koniec liceum to dla każdego nastolatka bardzo ważny okres w życiu. To właśnie matura, nazywana egzaminem dojrzałości, w dużej mierze określa naszą dalszą edukację i to, w jakim kierunku zawodowym może skierować się nasze życie. Jej wynik nierzadko daje nam możliwość wybrania uczelni wyższej. Jednak zanim przyjdzie czas na jeden z najważniejszych egzaminów w życiu, jest pewna noc, która pozostaje w pamięci na bardzo długo. Mowa oczywiście o studniówce, która jest ogromnym przeżyciem zarówno dla uczestników balu, jak i ich rodziców. Bez wątpienia każdy rodzic potwierdzi, że dzieci bardzo szybko dorastają. Robert Janowski jest ojcem dla dwóch córek oraz jednego syna. Najmłodsza - Tola niedawno bawiła się właśnie na swojej studniówce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Muzyk na swoim profilu instagramowym opublikował zdjęcie, na którym widzimy go w towarzystwie uśmiechniętej żony oraz Toli. Nastolatka powoli wchodzi w dorosłe życie, a taka sytuacja zawsze wiąże się z poczuciem gigantycznej dumy przez rodzica. W końcu to właśnie on obserwował, jak Tola rozwijała się i zmieniała dziecka w dorosłą kobietę. - To dni do matury, ale, póki co, bawimy się  Gratulacje - pisze Robert Janowski pod opublikowanym zdjęciem. Nie ulega wątpliwości, że przed Tolą stoi otworem świetlana przyszłość, a jej ojciec będzie ją wspierał, jak tylko będzie mógł na każdym kroku. Po ich wspólnym zdjęciu widać doskonale jak silna więź ich łączy. Cała redakcja Pikio.pl życzy powodzenia podczas egzaminu maturalnego. fot. instagram.com
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Majdan zagra w „Barwach szczęścia”. Nie uwierzysz, jaką dostał rolę!
  2. Kasia Tusk przypadkiem zdradziła płeć dziecka. Na zdjęciu widać jeden szczegół
  3. Beata Kozidrak: Wiek się jej nie ima! Wygląda niesamowicie
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  Następny artykuł