Robert Janowski
screen youtube.com
Mateusz Wysokiński - 11 Kwietnia 2019

Robert Janowski został oszukany? "To skandaliczne, niedopuszczalne i karalne"

Robert Janowski został boleśnie upokorzony. Artysta, który miał występować przed tysiącami Polaków, nie może tego zrobić. Wszystko przez nieudaną współpracę z kontrowersyjną firmą, która odebrała artyście możliwość wystąpienia. Były prowadzący "Jaka To Melodia" jest głęboko oburzony i zapowiada, że spotka się z przedstawicielami spółki w sądzie.

Robert Janowski ma poważny problem. Artysta, który po odejściu z TVP chciał koncertować po Polsce wpadł w sidła nieuczciwej firmy, która jawnie z niego zakpiła. Artysta jest obruszony polityką współpracującej z nim spółki, która miała zapewnić mu występy i zapowiada, że sprawa skończy się w sądzie. Tak wściekłego i zniesmaczonego gwiazdora nie widzieliśmy już od dawna.

Robert Janowski zmaga się z nieuczciwą firmą. "To skandaliczne, niedopuszczalne i karalne"

Problemem Janowskiego okazała się firma promująca Sollus Entertainment. Firma miała zorganizować i zapewnić artyście koncerty w całej Polsce. Stało się jednak zupełnie inaczej i artysta przez działania spółki nie jest w stanie występować.

disco polo, Esmeralda Godlewska w ciąży?Esmeralda Godlewska w ciąży?! Pokazała fanom jednoznaczne zdjęciaCzytaj dalej

- Z uwagi na skandaliczne, niedopuszczalne i karalne (mój pozew w sądzie) zachowanie spółki Sollus Entertainment mój, zaplanowany na 29 kwietnia w Teatrze Muzycznym ROMA koncert nie odbędzie się" - poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Robert Janowski.

O problemach swojego męża postanowiła opowiedzieć także jego żona i menagerka - Monika Janowska, która rzuciła całkowicie nowe światło na bulwersującą sprawę.

- Zostało złożone na razie wezwanie do zapłaty. Nie chodzi tu nawet o samego Roberta - podczas dużych koncertów na trasie "Najpiękniejsze melodie" towarzyszy mu przecież 18-osobowy zespół, do tego także pracownicy techniczni, za których jest odpowiedzialny. Nikt nie poinformował nas o odwołaniu koncertów, dowiedzieliśmy się z Teatru ROMA - powiedziała Onetowi menedżerka wokalisty Monika Janowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grażyna Torbicka i dzieciDlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Kilka smutnych i wstrząsających faktów z jej życiaCzytaj dalej

Sollus Entertaiment broni się przed zarzutami

Firma promująca Janowskiego postanowiła odpowiedzieć na zarzuty muzyka i zagwarantować wszystkim jego fanom, że obiecane koncerty wokalisty odbędą się w innych terminach. Sam Janowski nie jest do tego faktu przekonany i poinformował, że firma nie poinformowała go o zmianie terminów koncertów, a jego miłośnicy jak na razie nie dostali zwrotów i rekompensaty za bilety.

Przeciwko Sollus Entertaiment zostało podjęte dochodzenie prokuratorskie, o czym poinformowała poznańska prokuratura.

- Sprawa jest zarejestrowana w prokuraturze, lecz na razie na wstępnym etapie. Na razie, nie ma postawionych żadnych zarzutów. Wciąż bowiem wpływają do nas kolejne zawiadomienia - mówi Magdalena Machyńska z Prokuratury Rejonowej Poznań Grunwald.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"
  4. Kolejne dramatyczne szczegóły spod Nanga Parbat. Śmierć i krzyk z bólu
  5. Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała
  6. Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę

sławomiSUjawniono całą prawdę o żonie Sławomira. Te kilka faktów odbierze wam mowęCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News