Janowski prosi o pomoc! Żona uwielbianego muzyka ma problem

Janowski prosi o pomoc! Żona uwielbianego muzyka ma problem

Robert Janowski przeżywa dramat. Żona byłego prowadzącego "Jaka To Melodia" zgubiła bardzo wartościowe przedmioty, które miały wielką wartość sentymentalną. Muzyk poprosił fanów o pomoc.

Robert Janowski to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych postaci w historii Telewizji Polskiej. Artysta, który od lat prowadził program "Jaka To Melodia" jest właśnie w trakcie poszukiwań drogocennych przedmiotów swojej żony, które zaginęły. Czy muzykowi uda się poprawić humor żonie poprzez znalezienie zguby?

Robert Janowski szuka biżuterii żony

Do dramatycznego zgubienia drogocennej biżuterii żony Roberta Janowskiego doszło w Lublinie. Złota bransoletka marki Mokobelle, która była prezentem prezentera dla wybranki swojego serca miała dla kobiety wartość niezwykle sentymentalną. - Poszukiwana/poszukiwany zguba - bransoletka jak na zdjęciu z MOKOBELLE. Bardzo prawdopodobne, że zgubiłam na mężowskim koncercie w Lublin Plaza lub na sali koncertowej. Bardzo ważna dla mnie, ukochana i nie do kupienia już. Wiem, że jeśli cuda się zdarzają to przeważnie na Insta lub Fb. Nie takie znaleziska trafiały do swoich właścicieli (patrz post: skrzynka na narzędzia) Może więc i tym razem. Komu się chce - proszę bardzo o udostępnienie. Dla znalazcy NAGRODA - napisała Monika Janowska na swoim Facebooku.

Czy zguba się znajdzie?

Apel bardzo szybko zaczął docierać do fanów, którzy oferują zarówno Janowskiemu, jak i jego żonie pomoc. Wśród komentarzy ze strony internautów nie brakuje zapewnień o pomocy względem Janowskiego i jego małżonki. Sam muzyk ma wielką nadzieję, że drogocenny, sentymentalny i ważny dla jego żony przedmiot uda się odnaleźć. Aby zachęcić ludzi do współpracy, małżeństwo zaoferowało nagrodę za pomoc w odnalezieniu bransoletki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie wiemy jeszcze jaki wymiar będzie miała nagroda oferowana przez państwa Janowskich, ale pewne jest, że poszukiwania przedmiotu trwają. Dzięki swojej pozycji w mediach, a także wielkiemu powodzeniu wśród fanów, Robert Janowski, jak też jego żona już teraz dostają wielki odzew od ludzi, którzy są zainteresowani znalezieniem przedmiotu. Czy parze uda się znaleźć drogocenny przedmiot? Pewne jest, że za małżeństwem stoi cała masa przychylnych im ludzi, którzy chcą pomóc. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. SZOK! Nie uwierzycie, jak wygląda dziś Mariolka ze "Świata według Kiepskich"!
  2. ILE waży Barbara Kurdej-Szatan?! Fani zamartwiają się o jej zdrowie
  3. Co tam się wydarzyło?! Widzowie Polsatu wstrzymali oddech w czasie występu na żywo
  4. Szaleństwa kultowej gwiazdy Klanu odebrały nam mowę!
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News