Niesamowicie pilny apel Roberta Janowskiego ws. zamachu na Adamowicza! PODAWAJCIE DALEJ

Niesamowicie pilny apel Roberta Janowskiego ws. zamachu na Adamowicza! PODAWAJCIE DALEJ

Robert Janowski całym sercem popiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wieloletni prowadzący teleturniej "Jaka to melodia" zaapelował o wsparcie gdańskiego centrum krwiodawstwa. Dla prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, zranionego we wczorajszym zamachu, liczy się każda dawka krwi.

Robert Janowski, znany Polakom z teleturnieju muzycznego "Jaka to melodia" zabrał głos w sprawie zamachu na życie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Gasił hejterów WOŚP, teraz prosi o oddawanie krwi. Robert Janowski apeluje o pomoc dla Pawła Adamowicza

Znanego prezentera ogromnie poruszył wczorajszy zamach na życie prezydenta Gdańska. Janowski nie ogranicza się jednak do samych słów smutku i łączności w bólu. - Paweł Adamowicz, jesteśmy z Tobą! W związku z wydarzeniami w Gdańsku i koniecznością zabezpieczenia krwi prosimy o krew zwłaszcza grupy O RhD- (minus) - napisał na swoim profilu na Facebooku Robert Janowski. Informacje o przygotowaniu do oddawania krwi dostępne są na stronie Krew.gda.pl. Przeczytamy na niej w tym jak się przygotować do oddania krwi. Przypomnijmy, według informacji zespołu lekarzy tuż przed godziną 13 stan zdrowia prezydenta Adamowicza pozostaje ciężki i nie rokuje - przynajmniej na razie - poprawy. Apel Roberta Janowskiego spotkał się z odzewem fanów. Wieść niesie się po sieci błyskawicznie. Internauci udostępniają i komentują wpis prezentera.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Przeraża ten ogrom nienawiści, który się wylewa. Powtórzę jednak za Niemenem, że mocno wierzę w to, że ludzi dobrej woli jest więcej - komentuje jedna z fanek. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku znajduje się przy ulicy Hoene Wrońskiego 4. Od rana placówka jest oblegana przez mieszkańców, którzy przybyli oddać krew dla ranionego wczoraj prezydenta Gdańska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile ma lat Elżbieta Jaworowicz? Przeżyjecie prawdziwy SZOK!
  2. Po 10 latach spotkał ją najgorszy dramat. Wyrazy wsparcia dla Anny Muchy
  3. Robert Janowski zgasił hejterów WOŚP. Zapamiętają tę lekcję do końca życia
  4. Nawet najwięksi fani o tym nie wiedzieli! Niesamowicie zaskakujący szczegół z przeszłości Roberta Janowskiego
  5. Janowski zniszczył system! Powiedział co sądzi o Norbim w „Jaka to melodia?”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News