Zmasowana akcja fanów "Jaka to melodia"! Janowskiemu opadnie szczęka

Zmasowana akcja fanów "Jaka to melodia"! Janowskiemu opadnie szczęka Źródło: screen/youtube/15 cm Konrada

Robert Janowski przez wiele lat był uwielbianą twarzą TVP. Wszyscy pamiętamy kapitalne prowadzenie programu "Jaka to melodia?" w jego wykonaniu, nic więc dziwnego, że zakończenie współpracy ze stacją dla wielu było ogromnym ciosem. Teraz fani przygotowali zmasowaną akcję, po której gwiazdorowi opadnie szczęka. 

Robert Janowski bez wątpienia jest jedną z ulubionych postaci w świecie polskiego show-biznesu. Praktycznie od samego początku był gospodarzem w cieszącym się wielką popularnością formacie "Jaka to Melodia?", a decyzja o zakończeniu współpracy z TVP wstrząsnęła milionami widzów i fanów. Jego miejsce w programie zajął Norbi, jednak widzowie zgodnie twierdzą, że nie jest to odpowiednia osoba na to stanowisko. Od pierwszych odcinków z jego udziałem Polacy są przekonani, że odkąd Robert Janowski opuścił studio, "Jaka to melodia?" już nie jest taka sama, a nowy gospodarz nie sięga do pięt oryginałowi. Teraz fani postanowili urządzić zmasowaną, wzruszającą akcję, przez którą Janowskiemu z pewnością szczęka opadnie z wrażenia.

Robert Janowski nie uwierzy. Fani "Jaka to melodia?" połączyli siły

Napisać, że Norbi nie przypadł widzom do gustu, to jak nie napisać nic. Wszyscy zgodnie twierdzą, że nowy prowadzący nie potrafi zachować się przed kamerami, ma nieodpowiednie poczucie humoru i ciągle popełnia błędy. Od dawna tysiące widzów błaga, by Robert Janowski zlitował się nad nimi i podjął decyzję o powrocie do kultowego formatu TVP. Teraz wszyscy fani "Jaka to melodia?" zdecydowali się na podjęcie konkretnych działań. Postanowili utworzyć na Facebooku masowe wydarzenie skupiające internautów, którzy żądają powrotu muzyka do kultowego show Telewizji Polskiej. - Pokażmy światu, czego chcemy. Norbi do domu! - piszą organizatorzy. Gdy Robert Janowski to zobaczy, bez wątpienia szczęka opadnie mu z wrażenia. Tysiące osób wciąż go uwielbia i nie wyobraża sobie formatu bez niego w roli głównej. W ciągu zaledwie kilku chwil wydarzeniem zainteresowało się już blisko 6 tysięcy ludzi, a komentarze są niezwykle budujące i jednoznacznie wskazują, że "Jaka to melodia?" istnieć może jedynie z oryginalnym prowadzącym.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy chcą, by Janowski wrócił do "Jaka to melodia?"

Cała akcja to wzruszający gest, który z pewnością chwyci za serce muzyka, jednak czy to wystarczy, by znowu zechciał nawiązać współpracę z TVP? Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Robert Janowski otrzymał już nową propozycję pracy, którą podobno przyjął. Już jesienią zobaczyć go mamy w roli gospodarza nowego muzycznego show i nic nie wskazuje na to, by miało mieć to coś wspólnego z Telewizją Polską. - Dokładny termin zależy od wszystkich zainteresowanych m.in. od producenta show, ale też od stacji telewizyjnej. Jeśli uda się na dniach spiąć wszystko, wystartujemy wiosną. Najpóźniej jednak w jesiennej ramówce - mówiła w rozmowie z Wp.pl Monika Janowska, żona oraz menadżerka artysty. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i już wkrótce zobaczymy Janowskiego na ekranach telewizorów, a nowe show będzie jeszcze lepsze od "Jaka to melodia?". ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Magda Gessler pokazała siebie w wyprostowanych włosach! Efekt powala na kolana
  2. Fani „Barw szczęścia” nie mogą w to uwierzyć. Ulubieniec milionów pokazał swoją drugą twarz
  3. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej to dawny gwiazdor TVP! Nie uwierzycie
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News