Wyjątkowo podły i paskudny atak na 19-letnią córkę Janowskiego. Wszystko przez jej występ w DDTVN

Wyjątkowo podły i paskudny atak na 19-letnią córkę Janowskiego. Wszystko przez jej występ w DDTVN Źródło: youtube.com/Robert Janowski

Robert Janowski nie będzie dobrze wspominał występu swojej córki Toli na antenie TVN. Dziecko prezentera w związku z Katarzyną Dańską zadebiutowało na scenach DDTVN w roli piosenkarki. Występ młodej gwiazdy bardzo nie przypadł do gustu części widzów, którzy w bardzo agresywny sposób odnieśli się do występu.

Robert Janowski i jego córka Tola pojawili się na kanapach DDTVN. Córka byłego prowadzącego "Jakiej to melodii" chce spróbować w show-biznesie i dała temu wyraz, występując ze swoją piosenką na scenie śniadaniowego programu. Nie będzie jednak miło wspominać tego występu. W dużym stopniu z powodu nienawistnych komentarzy internautów, które mogą załamać początkującą wokalistkę.

Robert Janowski towarzyszył córce w chwili jej debiutu. Internauci nie byli zadowoleni

Z racji tego, że Janowski już nie pojawia się tak często w mediach, to jego pojawienie się w TVN było niespodzianką dla wielu widzów. Prezenter przyszedł do studia "Dzień Dobry TVN" wraz z córką - Tolą, która powiedziała widzom, że zamierza zrobić karierę jako piosenkarka. Jak sama twierdzi, od dzieciństwa czuje dość duży związek z muzyką, a we wszystkim wspomagał jej ją tata.

Po skończonym wywiadzie artystka stanęła na scenie studia i zaczęła śpiewać. Jej występ przypadł do gustu ojcu i kiedy wydawało się, że przejdzie do historii jako bardzo udany debiut, wtedy do głosu doszli internauci, którzy nie zostawili na wokalistce i jej tacie suchej nitki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obraźliwe komentarze internautów

Internauci, którzy widzieli na własne oczy, jak prezentuje się Tola Janowska, nazwali cały występ artystki farsą i według nich jest on wynikiem kumoterstwa oraz chęci ponownego zaistnienia Roberta Janowskiego w mediach.

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Widziałam ten program. Rozpuszczone dziewczę z prywatnego liceum, jarające się swoją rzekomą wyjątkowością. Gdyby nie nazwisko ojca to nikt by nigdy z kamerą do jej szkoły nie przyszedł i nie kręcił o niej reportaży - stwierdziła jedna z internautek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szybki test "diamentowego palca" pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie
  2. W zmrożonej bryle ziemi przez 18 tysięcy lat ukryty był pies. Natychmiast oddano go do badań naukowców, niebywałe doniesienia
  3. 4-latka rozpaczliwie chciała obudzić mamę. Niestety nie wstała, teraz wszyscy próbują rozwiązać mroczną tajemnicę
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka ZABIERZE ci samochód

Źródło: Pudelek

Następny artykuł