Robert Janowski dłużej nie mógł milczeć. Wyjawił całą prawdę, padło wiele gorzkich słów

Robert Janowski dłużej nie mógł milczeć. Wyjawił całą prawdę, padło wiele gorzkich słów Źródło: TRICOLORS/East News

Robert Janowski od niedawna otwarcie głosi swoje poglądy na temat wielu spraw. Jego słowa budzą duży odzew w mediach. Dotychczas starał się milczeć, jednak teraz postanowił, że nie może być tak dłużej. Padło wiele gorzkich, choć prawdziwych słów, oberwało się między innymi jego kolegom pracującym w TVP.

Robert Janowski do niedawna nie wypowiadał się publicznie na tematy polityczne. Od pewnego czasu położył jednak temu kres, twierdząc, że nie może godzić się na rzeczywistość, jaka panuje w naszym kraju. Dziennikarz pozwolił sobie na ocenę obecnego rządu i działań polityków podczas pandemii koronawirusa. Oberwało się również jego kolegom, którzy wciąż pracują w telewizji publicznej.

Robert Janowski w gorzkich słowach o rządzie i TVP

Słynny dziennikarz i prezenter telewizyjny w programie "Kwarantanna Live" postanowił skomentować działania obecnego rządu. Przyznał, że ma już dość słów, że jest gorszym sortem czy żydem. Jak przyznał, nie uznaje obecnego rządu za swój. Przez ostatnie cztery lata czuł nieustanną złość z powodu tego, jak traktowany jest nasz kraj oraz braku szacunku do trójpodziału władzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wyznaje, jest bardzo silnym patriotą i głęboko wierzy w to, że Polacy mają ogromny potencjał i są w stanie dokonać wspaniałych rzeczy. Niestety sytuacja polityczna wygląda dużo gorzej, niż byśmy chcieli, co jest powodem jego frustracji. Przyznał, że epidemia również może być źródłem wielu manipulacji ze strony rządu. Podkreśla jednak, że choroba oczywiście istnieje. W rozmowie nie zabrakło również gorzkich słów na temat Telewizji Polskiej, z którą przez ponad 20 lat współpracował.

- Chodzi o kręgosłup i poczucie przyzwoitości. (...) Pracując w danym środowisku, musisz zgadzać się pod ideami tego środowiska, więc pracując na Woronicza, podpisujesz się pod tym, co Woronicza sobą reprezentuje, co przekazuje ludziom, jak indoktrynuje, kłamie, manipuluje - przyznał bez ogródek. Według niego, przyzwoite osoby powinny po prostu odejść. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy od rana dostają pilnego SMS-a od rządowej komórki. Znamy jego treść, chodzi o poważne niebezpieczeństwo

2. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny aktor

Dodał, że nie ma znaczenia, czy pracuje się jako prezenter telewizji śniadaniowej, czy prowadzący imprezę lub program. Wszyscy są częścią "tego syfu", którego nie są w stanie zmyć. Przyzwoite osoby odejdą, te, które tego nie zrobią, muszą już same rozliczyć się z własnym sumieniem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega i wycofuje ulubiony przysmak każdego dziecka. Bardzo duże ryzyko
  2. Wzruszające wyznanie syna Dawida Kosteckiego. Ujawnił ostatnie słowa taty
  3. Robert Janowski dłużej nie mógł milczeć. Wyjawił całą prawdę, padło wiele gorzkich słów
  4. Chwilę przed własną śmiercią wyrzuciła swojego dzidziusia z okna. Powód odbiera mowę, nie da się nie płakać
  5. Tysiące Polaków trafi do specjalnego rejestru? Burza wokół kontrowersyjnego pomysłu
  6. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News