Niesłychanie przygnębiające wieści dot. Roberta Janowskiego, uwielbianego za "Jaka to melodia"

Niesłychanie przygnębiające wieści dot. Roberta Janowskiego, uwielbianego za "Jaka to melodia" Źródło: youtube.com/ PIOSENKI Z PROGRAMU JAKA TO MELODIA?

Robert Janowski zmaga się z poważnymi problemami. Prezenter, który inkasował kiedyś imponujące kwoty za jeden odcinek "Jakiej to Melodii", ma obecnie przygnębiające kłopoty. Jak sam przyznaje, boi się przyszłości.

Robert Janowski jest jedną z najbardziej lubianych postaci w polskim show-biznesie. Po rozwiązaniu umowy z TVP, piosenkarz jednak zmaga się z problemami ze znalezieniem nowej pracy. Projekt, w którym brał udział ostatnio, czyli „Gra Muzyka”, emitowany na antenie telewizji Puls, okazał się dość dużym niewypałem. Artysta, który deklarował wielki powrót do mediów, nie jest w stanie najprawdopodobniej znaleźć stabilnego zatrudnienia i jak sam przyznaje, coraz częściej boi się o to, co będzie robił w przyszłości.

Robert Janowski szuka pracy. Niepokojące doniesienia w sprawie piosenkarza

Nie tak Janowski wyobrażał sobie odejście z TVP. Artysta zakładał, że skoro odszedł z "Jakiej to Melodii", to w bardzo szybkim tempie znajdzie zatrudnienia. Jak się jednak okazuje, nie jest w stanie znaleźć czegoś na dłużej, a telefony, które miały dzwonić z ofertami, milczą. . 

- Kryzys to moje paliwo. Ze strachem o przyszłość mierzę się codziennie. Nie zadzwonili, a mieli dzwonić, odwołali koncert, a miałem go prowadzić. W moim fachu to norma już nie panikuję [...] Żałuję, że od lat nie zagrałem w żadnym filmie ani spektaklu. Tęsknię za tym, ale to nie znaczy, że mam biadolić – mówi piosenkarz

Mimo to wciąż się nie poddaje i wierzy, że wszystko jeszcze przed nim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Janowski nie żałuje decyzji o odejściu

Mimo że piosenkarz nie jest w stanie znaleźć nowego, stałego zajęcia to nadal ma wielką nadzieję na poprawę losu i sam nie żałuje, że porzucił dobrze płatną pracę w TVP.

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał
2. Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

- Lekcje pokory też są po coś. Zdarza mi się poużalać nad sobą, że jakiejś szansy nie wykorzystałem, a kolejna się nie pojawiła, ale potem mówię: „Dobra, Janowski, ponarzekałeś, a teraz do roboty"- mówi były gwiazdor TVP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRASTYCZNE podwyżki cen prądu. Minister potwierdził i ujawnił, kto zapłaci najwięcej
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zdumiewające i niestety tragiczne informacje z polskiej miejscowości. 11-latek z 13-latką poszli do pustostanu, nie żyje chłopiec
  4. Ojciec bił i dusił noworodka, matka nie była lepsza. Polska miejscowość do głębi poruszona tragedią małej dziewczynki
  5. Chłopiec oglądał w nocy filmy na tablecie. Rano mama weszła do jego pokoju i zaczęła krzyczeć z przerażenia, tata był zdruzgotany

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News