Ujawniono szczegóły nowego programu Roberta Janowskiego. Opadną wam szczęki

Ujawniono szczegóły nowego programu Roberta Janowskiego. Opadną wam szczęki Źródło: TVP

Robert Janowski już niedługo zaskoczy Polaków, wracając do telewizji z nowym programem. Już teraz znamy pierwsze szczegóły dotyczące jego emisji. Widzowie mogą spodziewać się wielu niespodzianek.

Robert Janowski już niebawem będzie miał okazję przedstawić Polakom swój nowy program muzyczny. Do samego końca było to utrzymywane w tajemnicy, jednak nie dało się już dłużej unikać tematu powstania nowego show, które z pewnością cieszyć się będzie wysoką oglądalnością. Widzowie nie kryją wielkiej radości z tego, że Robert Janowski wraca do telewizji po krótkiej przerwie i znów będzie zajmował się znanym programem.

W telewizyjnym show ma pojawić się wiele niespodzianek, które kierowane będą zwłaszcza do najwierniejszych fanów działalności znanego wokalisty i prezentera. Zanosi się na to, że muzyczny format doprowadzi do sporego zamieszania na rynku. Niewykluczone, że doczekamy się kolejnego wielkiego telewizyjnego hitu, o którym mówić będą dziesiątki tysięcy Polaków.

Robert Janowski wraca w wielkim stylu

Robert Janowski zakończył swoją współpracę z Telewizją Polską kilkanaście miesięcy temu, gdy jej władze uznały, że programowi Jaka to melodia przyda się odświeżenie formatu. Prezentera zastąpił Norbi, a program przeszedł małą rewolucję. Po czasie jednak okazało się, że nie przyniosła ona pożądanych skutków, a widzowie szybko zaczęli tęsknić za obecnością doświadczonego prezentera, który spędził w pracy nad programem kilkanaście lat.

Zmian nie da się już jednak odwrócić, a Janowski zapowiedział już, że niebawem swoją premierę będzie mieć program "Gra muzyka". Pojawić się mają w nim osoby, które współpracowały z gwiazdorem podczas jego poprzedniej pracy, ale i zupełnie nowi goście. Wśród tych drugich nieoczekiwanie znaleźć się ma Doda, która wystąpi w roli gościa.

Robert Janowski zaskoczy widzów nowym programem już niebawem

Wiele osób dziwi się, że uchodząca za osobę kontrowersyjną Doda pojawi się w programie Roberta Janowskiego, który jest odbierany jako człowiek wyrachowany i spokojny. Najwyraźniej sam prezenter ma swój pomysł na to, by program zaciekawił wielu Polaków. Niektórzy nie kryją, że nie mogą doczekać się premiery i wszystko wskazuje na to, że nowe show cieszyć się będzie ogromną oglądalnością. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowy program ma pojawić się w telewizji Puls. Widzowie głośno twierdzą, że już czekają na triumfalny powrót znanego prowadzącego do telewizji i kibicują mu, by wraz ze swoją ekipą przebił oglądalnością hitowe kiedyś Jaka to melodia. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Woźniak-Starak oszukała wszystkich widzów. Wszystko, na co patrzyliśmy, było kłamstwem
  2. Nic dziwnego, że były prezydent stracił dla niej głowę. Zdjęcie 24-letniej Jolanty Kwaśniewskiej rozgrzewa do czerwoności
  3. Księżna Kate w pośpiechu opuściła karocę, w której jechała z Markle. Rodzina królewska o krok od gigantycznego skandalu
  4. "Wolałabym siedzieć obok zwierzęcia niż obok dziecka". Burza w sieci po wpisie celebrytki z samolotu

źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News