Robert Janowski
youtube.com/Najpiękniejsze melodie
Mateusz Wysokiński - 16 Listopada 2019

Robert Janowski zdecydował się o wszystkim powiedzieć. Wyznał bolesną prawdę o swoich dzieciach

Robert Janowski jest postacią, która kojarzy się z wiecznym uśmiechem i wybitnym poczuciem humoru. Pod fasadą bardzo pozytywnego nastawienia, prezenter skrywał jednak przed mediami prawdę na temat swoich dzieci. Jak się okazuje, nawet takie osoby jak Janowski zmagają się czasem z poważnymi problemami.

Robert Janowski żyje obecnie w szczęśliwym związku ze swoją trzecią żoną Moniką. Prezenter po wielu latach nieudanych związków może mówić o prawdziwie udanej relacji. Nie zawsze jednak było tak kolorowo. Gdy Janowski brylował na ekranach TVP jako prowadzący programu "Jaka to melodia", prywatnie zmagał się z wielkimi problemami. Były gwiazdor telewizji publicznej wyznał jak miały się sprawy z jego dziećmi. To, co powiedział piosenkarz, jest wstrząsające.

Robert Janowski opowiada o swoich dzieciach. Nieznane szczegóły życia prezentera

Kiedy Janowski błyszczał poczuciem humoru, skrywał prawdziwy dramat, o którym nie rozmawiał z mediami. Jak się okazuje, sprawy rozwodowe piosenkarza były dla niego bolesne i za każdym razem musiał drżeć o to, czy będzie miał prawo do wychowywania swoich dzieci.

Krzysztof Jackowski zimowy czasJackowski miał wizję, co się stanie w Polsce już za parę miesięcy. Twierdzi, że tak źle jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Pierwszy związek prezentera z Katarzyną Kalicińską-Goczał skończył się po zaledwie czterech latach małżeństwa. Kobieta odeszła do bogatszego od Janowskiego prezentera, a sam piosenkarz stał się "niedzielnym ojcem" dla swojego syna Makarego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psy cierpią z rąk dzieciDzieci zrzuciły psa z 2. piętra prosto na beton. Wstrząsające zdjęcia, ostatnie tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

Drugi rozwód był jeszcze bardziej bolesny

Janowski wyznał, że jego druga sprawa rozwodowa z Katarzyną Dańską była o wiele bardziej bolesna, ponieważ prezenter ma z nią dwie córki - Anielę i Tolę. Jak sam przyznał, jego małżeństwo od samego początku było złe, ponieważ "Katarzyna była z innej galaktyki". W związku trzymała go kolejna rozłąka z dziećmi i nie chciał być "niedzielnym ojcem" tak jak w przypadku Makarego. W końcu jednak "dotarł do ściany" i po wielu miesiącach postanowił się wyprowadzić.

Dzisiaj grzeje:

1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Ogromy wstrząs przed meczem z Izraelem. Lewandowski na ławce rezerwowych i nie bez powodu

Na szczęście piosenkarz postawił na swoim - teraz ma pełen kontakt ze swoim potomstwem i może w końcu cieszyć się małżeństwem z Moniką Janowską, przy której wydaje się bardzo szczęśliwy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za niewykorzystany urlop możesz dostać BARDZO DUŻO pieniędzy. Nie każdy o tym pamięta
  2. Będzie reakcja? Papież Franciszek porównuje współczesnych polityków do III Rzeszy
  3. Pomarańczowy sernik bez pieczenia rozpływa się w ustach. Doskonale sprawdzi się na świątecznym stole, goście będą wniebowzięci
  4. Gwiazdor kabaretu stracił 800 tys. zł. Koszmar Michała Wójcika
  5. Właściciel zobaczył, że jego szczeniaki są zielone. Myślał, że się pobrudziły, ale prawda okazała się wstrząsająca

Marta Kaczyńska i córkiTak teraz wyglądają córki Marty Kaczyńskiej. Ostatnie zdjęcie powala na kolanaCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News