Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka

Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka Źródło: youtube/Onet Rano/

Robert Janowski wciąż nie zdecydował się na jakikolwiek komentarz. To jego syn przekazał potworne informacje o stanie zdrowia swojej mamy, a tym samym byłej żony muzyka. Okazuje się, że sprawa jest naprawdę poważna.

Robert Janowski i Katarzyna Kalicińska rozstali się już wiele lat temu, gdy owoc ich związku, mały Makary miał zaledwie 4 lata. Od tego momentu muzyk nie żył w zbyt bliskich relacjach zarówno z byłą partnerką, jak i chłopakiem. Teraz stara się to odbudować, przynajmniej na stopie rodzicielskiej, jednak jeśli chodzi o relacje z Kalicińską bywa naprawdę różnie. Nic zatem dziwnego, że to nie on przekazał informacje na temat jej stanu zdrowia. 

Robert Janowski milczy. Jego była żona trafiła do szpitala

Jak podaje Wirtualna Polska, syn byłego gwiazdora "Jaka to melodia" oficjalnie poinformował, że ze stanem zdrowia jego mamy nie jest najlepiej. Kalicińska źle się poczuła w czasie nagrań do programu "Szlak nadziei" w TVP, odbywających się w Jerozolimie. Jej samopoczucie uległo tak znacznemu pogorszeniu, że nie tylko była niezbędna interwencja lekarska. Producentka nie była w stanie nawet dojść samodzielnie do samochodu, dlatego Makary bez zawahania wziął ją na ręce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Katarzyna wciąż przebywa w jerozolimskim szpitalu, gdzie zajmują się nią specjaliści. Jak się okazuje, problemem jest zapalenie otrzewnej. 

- Było naprawdę niebezpiecznie, musiałem nieść mamę na rękach do samochodu. Bałem się, że ją stracę - powiedział zmartwiony Makary. 

Syn wspiera ją, jak może 

Największym wsparciem dla Kalicińskiej w tych trudnych chwilach jest dla niej syn, który nie dostępuje jej nawet na krok. Jest to dla niej niezwykle ważne, a sam Makary twierdzi, że to zwyczajna kolej rzeczy. Ona dumnie nazywa go prawdziwym aniołem, natomiast on odznacza się niebywałą skromnością.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

- Taka kolej rzeczy, kiedyś mama pchała wózek, jak byłem dzieckiem, teraz ja pcham jej wózek przez korytarze izraelskiego szpitala. Szkoła pokory i szacunku - dodał chłopak. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hanna Lis wyznała prawdę o stanie zdrowia swojego męża. Lekarze nie chcieli nic mówić
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już NIGDZIE. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  4. Ukryta kamera nagrała dramatyczne sceny. Winda ruszyła, uwiązany na smyczy pies nie zdążył wejść za właścicielką 
  5. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News