Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków

Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków Źródło: Youtube.com/Robert Janowski

Robert Janowski może pochwalić się nie tylko przepiękną żoną, ale i córką, która bez problemu mogłaby skraść niejedno serce. Muzyk opublikował w mediach społecznościowych jej zdjęcie, które powala na kolana.

Robert Janowski po odejściu z TVP, gdzie prowadził program "Jaka to melodia?" skupił się na swojej pracy jako muzyk, co bez wątpienia ucieszyło wielu jego fanów. Jednak nie oznacza to, że gwiazdor zaniedbuje swoją rodzinę. Na jego profilu na portalu Facebook można znaleźć wiele zdjęć ze wspólnych wypadów z żoną, a teraz muzyk pochwalił się również swoją córką, która wchodzi właśnie w nowy etap życia.

Po materiałach zamieszczanych przez Janowskiego widać dobitnie, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Co ciekawe, muzyk może łączyć przyjemne z pożytecznym, ponieważ żona jest jednocześnie jego menadżerką, przez co każde spotkanie nawet w celach zawodowych przebiega w naprawdę doborowym towarzystwie.

Robert Janowski pochwalił się sukcesem córki

Jednak rodzina Roberta Janowskiego nie kończy się jedynie na jego żonie. Muzyk miał wcześniej już dwie żony, a z tych związków na świat została powołana aż trójka jego dzieci. Najstarszy z całej trójki jest syn Makary, ale Janowski ma jeszcze dwie córki Anielę oraz Tolę. I to właśnie jedna z nich stała się główną bohaterką zdjęcia opublikowanego na profilach w mediach społecznościowych Roberta Janowskiego. Widać po nich, że muzyk aż pęka z dumy, ponieważ jego najmłodsza córka właśnie została studentką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Jest. Córka studentka. Świat przed Tobą, córeńko. My z Moniką Janowską będziemy wspierać już z tylnego siedzenia. Gratulacje - pisze Robert Janowski.

Oczywiście sukcesem Toli chciała się również pochwalić Monika Janowska, która również wrzuciła to samo zdjęcie na swoje profile. Jednocześnie trzeba przyznać, że najmłodsza z córek muzyka wygląda na nim naprawdę fenomenalnie i nastolatka bez problemu mogłaby zdobyć niejedno męskie serce, jeżeli tylko by chciała.

Oczywiście pod zdjęciami pojawiła się cała masa komentarzy z gratulacjami dla przepięknej Toli. Internauci są również ciekawi, jaki kierunek wybrała Tola Janowska, jednak jak na razie jest to tajemnicą. Trzeba pamiętać, że nastolatka ma ogromny talent wokalny i już nie raz występowała przed publicznością. Dlatego też można obstawiać, że będzie się chciała kształcić właśnie w kierunku muzycznym.

Robert Janowski fot. facebook.com/Robert Janowski Official

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Mieli 15 wolnych łóżek, odesłali go do innego szpitala. Wstrząsające doniesienia, nie żyje Marcin
  4. 5-letnie dziecko budzi się po operacji samotne i przerażone. Jego prośba rozrywa serce
  5. Tragiczna śmierć 22-latka. Wszystko przez napój, który codziennie piją miliony
  6. Kobieta otworzyła listonoszowi drzwi, a potworny odór ściął go z nóg. Gdy przyjechali policjanci, aż pobledli

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News