Robert Janowski przekazał dramatyczną wiadomość. Śmiertelny nowotwór zabija Kacperka, potrzebna pomoc

Robert Janowski przekazał dramatyczną wiadomość. Śmiertelny nowotwór zabija Kacperka, potrzebna pomoc Źródło: FOT

Robert Janowski zaapelował do swoich fanów o pomoc dla małego Kacperka, którego zaatakowała śmiertelna choroba. Dla chłopca liczy się każda chwila. Wspólnie możemy mu pomóc.

Robert Janowski słynie ze wspierania różnego rodzaju akcji charytatywnych. Tym razem nie jest inaczej. Popularny prezenter zaapelował na swoim fanpage'u o pomoc dla młodego Kacperka. Chłopiec zmaga się ze śmiertelną chorobą i potrzebna jest każda pomoc. 

Robert Janowski wspiera Kacperka

Prezenter wsparł zbiórkę pieniędzy na leczenie 2,5-letniego Kacperka, który w sierpniu 2019 r. nagle zachorował na nowotwór złośliwy. 

- Kochani, Kacperek potrzebuje nas i naszej pomocy. Udostępnijmy, pomóżmy, liczy się każdy gest. Fundacja Kawałek Nieba - OPP 1% dziękujemy. Razem możemy więcej - zaapelował Robert Janowski.

Fani rozpoczęli wpłaty i udostępnianie postu, ale to wciąż za mało i potrzeba większej liczby pomagających. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziecko zaatakowane przez śmiertelny nowotwór

Dramat Kacperka rozpoczął się zaledwie 4 miesiące temu. Podczas wakacji spędzanych z rodziną nad polskim morzem, chłopiec zaczął słabnąć. Stał się ospały i rozdrażniony, a do tej pory był wesołym i rozbieganym dzieckiem. Początkowo rodzice odwiedzali różnych lekarzy, których ich uspokajali, że Kacperkowi nic nie dolega. Ola i Robert Gierwatowscy nie dali za wygraną, wiedzieli, że z ich dzieckiem dzieje się coś niedobrego. 

Diagnoza jednak była tragiczna. Okazało się, że dziecku wyrósł guz na pniu mózgu o wielkości 9 cm i wymaga natychmiastowej operacji. Maluch przeżył już dwie operacje, ale niestety nie udało się usunąć guza w całości. W dodatku Kacperek cierpi na skutki uboczne tych poważnych zabiegów. Przeszedł już cztery cykle chemioterapii, ale wciąż nie jest dobrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Sekretny przepis Magdy Gessler na pierogi z  kapustą. Ten smak jest nie do podrobienia

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Według najnowszych doniesień rodziców, guz nadal rośnie i prawdopodobnie są przerzuty na kręgosłup. Dziecko potrzebuje natychmiastowej operacji, która może zostać przeprowadzona jedynie w niemieckiej klinice w Tübingen, posiadającej najlepszy na świecie sprzęt i sale do tego typu zabiegów. Zrozpaczona rodzina poszukuje pomocy i prosi o wpłaty na konto fundacji. Więcej informacji znajdziecie państwo pod tym linkiem. Pomagajmy pomagać! 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód 
  2. Dostaniesz nawet ponad 1000 zł. Wystarczy zrobić JEDNĄ rzecz w pracy
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News