Robert Janowski zaprezentował swój nowy program widzom TV Puls. Ma lepsze show niż "Jaka to melodia"?

Robert Janowski zaprezentował swój nowy program widzom TV Puls. Ma lepsze show niż "Jaka to melodia"? Źródło: Facebook/Robert Janowski

Robert Janowski właśnie zaprezentował widzom TV Puls swój nowy program. Znany i lubiany prowadzący ma szansę przebić "Jaka to melodia?". Jakie show prowadzi teraz Janowski ?

Robert Janowski od dawna umilał nam czas, prowadząc jeden z najbardziej popularnych programów rozrywkowych ostatniej dekady. "Jaka to melodia?" bawiło nas i zapewniało TVP imponujące zyski. 

Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy, więc Robert Janowski zakończył również współpracę z TVP1. Szok i niedowierzanie malowały się na twarzach każdego, kto się o tym dowiedział. Jednak dobra zmiana, dobrą zmianą i "Jaka to melodia?" zmieniła prowadzącego. Jak można się było spodziewać, lubiany Robert Janowski nie mógł długo pozostawać bez pracy. Już wiemy, że podpisał kontrakt i będziemy mogli go oglądać w nowym formacie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert Janowski prowadzącym nowego programu

"Gra muzyka" to nowy program emitowany na antenie TV Puls. To właśnie jego prowadzącym został nasz ulubiony Robert Janowski. Jest to również program muzyczny, chociaż z innymi zasadami, niż w "Jaka to melodia?". 

Zasady gry są banalnie proste. Dwie rywalizujące ze sobą pary grają w popularną grę "kółko i krzyżyk". Za odgadnięcie piosenki mogą zaznaczyć jedną z figur. Kto skreśli trzy figury obok siebie, przechodzi do finału. Co ciekawe grupa, która wygra, walczy później między sobą. W finale zasady są inne. Uczestnicy już nie grają w "kółko i krzyżyk", tylko odpowiadają na trzy pytania. Jak zawsze - wygrywa najlepszy.

Program z Robertem Janowskim jest wyjątkowo przyjemny dla widzów. Jego formuła jest lekka i płynna, przez co show ogląda się równie przyjemnie, co "Jaka to melodia?". W sieci pojawiło się wiele komentarzy odnośnie podobieństw obu programów. Nie mogło być inaczej, Janowski w teleturnieju muzycznym zawsze będzie kojarzył się z kultowym programem "Jaka to melodia?". 

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

W pierwszym odcinku gościem specjalnym była Doda. Znana piosenkarka wykonała swoje największe przeboje. "Gra muzyka" spełnia swoje zadanie. To program rozrywkowy, a więc oglądając go, spodziewamy się dobrej zabawy i ją właśnie dostajemy - a na dodatek świetnego prowadzącego, Roberta Janowskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: onet

Następny artykuł