Robert Janowski
facebook.com Monika Janowska
Klaudia Bochenek - 9 Kwietnia 2020

Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel

Robert Janowski nie udziela się w mediach tak energicznie, jak jego żona. Monika Janowska po raz kolejny zabrała głos w ważnej sprawie. Po obejrzeniu materiału drżała cała ze złości.

Robert Janowski ceni sobie szczerość swojej żony. Podobnie jak internauci, którzy po raz kolejni dowiedzieli się o pewnej sprawie. Monika Janowska nie kryła smutku, postanowiła też zaapelować.

Interwencja policji wzburzyła wszystkich bez wyjątku

Monika Janowska jest zdruzgotana tym, co zobaczyła w internecie. Żona Roberta Janowskiego nie boi się wyrażania swojego zdania, co widać w wielu jej opublikowanych postach. Tym razem nie wytrzymała - obejrzała materiał z interwencji policji, gdzie słychać płacz dzieci. Ojciec maluchów był zbulwersowany tym, że funkcjonariusze zdecydowali się zwrócić mu uwagę. Tłumaczył, że wyszedł na zamknięty plac zabaw, przynależący do jednoklatkowego bloku. Spędził z trójką dzieci 3 tygodnie w zamknięciu, jest ich jedynym opiekunem i chciał jedynie, by choć przez chwilę pobawiły się na świeżym powietrzu.

Kasia KowalskaZ Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesieniaCzytaj dalej

Mężczyzna podczas interwencji nie chce podać swojego nazwiska, a policjant u którego widać broń u pasa, zaczyna podnosić na niego głos (podobno też się nie przedstawił). Sekundę później słychać rozdzierający płacz dzieci, które wyraźnie są przestraszone. Potem policjant chce, by ojciec wszedł do radiowozu, pociechy zaczynają płakać jeszcze bardziej. Sąsiad nagrywający zdarzenie z okna uchwycił też moment wypisywania wniosku do sądu. Monika Janowska nie mogła nie wyrazić swojego zdania.

Zarówno Robert Janowski jak i jego żona mają nadzieję, że ktoś zainteresuje się sprawą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubZgodnie wypowiadali się, co do braku jej urody. Dzisiaj jej wygląd zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

- Dzień dobry... Nie chciałam zaczynać dnia takimi wiadomościami, nie mogę tego słuchać, płacz dzieci rozrywa mi serce. Nie wiem, czy ,,Krzysiu" to ten facet z bronią, dzięki której czuje się taki ważny, nie wiem, czy ktoś, kto przywoływał z boku, zwracał się do niego właśnie, ale jeśli tak - dlaczego nie podszedł, dlaczego nie zareagował, komu zabrakło odwagi? Słuchałam ostatnio w TVN24 Mariusza Ciarki, rzecznika prasowego Komendanta Głównego Policji - to nie tak miało być, Panie Inspektorze, zupełnie nie tak. Polska Policja, nie zostawicie tak tego, prawda? Rozumiem Wasze obowiązki i znaczenie munduru, ale w tym wszystkim, trzeba być jeszcze po prostu człowiekiem. Zwykła ludzka przyzwoitość może nie uratuje tego kraju, ale na pewno uczyni go lepszym i piękniejszym - apelowała Monika Janowska na swoim facebookowym profilu.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany gwiazdor disco-polo zabrany pilnie do szpitala, jest w ciężkim stanie. Potwierdzono u niego COVID-19

2. Rok szkolny zakończy się w formie zdalnej? Minister Edukacji dał jasną odpowiedź, uczniowie nie będą zadowoleni

Z nagrania wynika, że "Krzysiu" to ojciec dzieci, jednak chodzi głównie o to, że policjanci zareagowali tak, a nie inaczej przy małych dziewczynkach. Samo ich pojawienie się mogło wywołać strach, a sytuację zaogniła wymiana zdań z ojcem, który, podobnie jak inni Polacy, już nie wytrzymuje siedzenia w zamknięciu. Dzieci tym bardziej. Internauci utożsamiają się z oburzeniem żony Roberta Janowskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Jeśli go nie wysłuchamy, liczba zakażonych może wzrosnąć o 50 tysięcy
  2. Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarza
  3. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  4. Tragedia, zmarło 600 osób. Uwierzyli w nieprawdziwe informacje, o produkcie, który uodparnia na koronawirusa
  5. Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel
  6. Nagle wjechali wojskowi i policja. Zabraniali nagrywać porażającą interwencję, dot. czekających na zamówione jedzenie osób

zwierzęKoszmarny widok, ratownicy nie byli w stanie powiedzieć, jakim jest zwierzęciem. Jego najnowsze zdjęcie jest piorunująceCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News