Syn Roberta Janowskiego się zaręczył! Wiadomo, kim jest jego ukochana

Syn Roberta Janowskiego się zaręczył! Wiadomo, kim jest jego ukochana Źródło: instagram/jan.owski/

Robert Janowski chętnie pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoją rodziną. Mimo tego na fotografiach zdecydowanie częściej widzimy jego córkę lub żonę, niż syna Makarego, a to właśnie o nim piszą dziś wszystkie media.

Robert Janowski zdecydowanie ma powody do świętowania. Pojawiły się informacje, zgodnie z którymi syn gwiazdora zadał magiczne pytanie, a jego wybranka serca powiedziała "tak". Aż trudno sobie wyobrazić szczęście, jakie zapanowało w domu piosenkarza. Na pierwsze informacje o przyszłej pannie młodej nie trzeba było długo czekać, co niezwykle ucieszyło zaciekawionych internautów. 

Robert Janowski ma powody do radości. Jego syn właśnie się zaręczył 

O tak wyjątkowym wydarzeniu oficjalnie poinformowała żona Janowskiego, Katarzyna Kalicińska, publikując kilka fotografii swojego potomka z narzeczoną. Jak się okazuje, to 4 sierpnia będzie od teraz szczególną datą dla Makarego Janowskiego i jego ukochanej Martyny Poros. 

- No i stało się! Synek oświadczył się. Oboje mądrzy , dobrzy i piękni. Piszę to absolutnie obiektywnie. Hasztag Miłość - czytamy w opisie Kalicińskiej. 

Nie jest tajemnicą, że syn byłego prowadzącego "Jaka to melodia" już raz miał okazję stanąć na ślubnym kobiercu i powiedzieć sakramentalne "tak". Początkowo wszystko wskazywało na to, że sielanka, jaka zapanowała w ich życiu, nigdy nie będzie miała końca, jednak wszystko skończyło się znacznie szybciej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Para rozstała się już 5 lat później, a teraz, po kolejnych 4 latach, Makary znów ma zamiar wstąpić w związek małżeński i być może to będzie kobieta, z którą spędzi resztę życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kim jest przyszła panna młoda? 

O samej ukochanej Makarego wiemy niewiele. Jasnowłosa Martyna, choć chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych, lecz nie jest związana ze światem show-biznesu. Mimo to regularnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie, skąd możemy nieco więcej dowiedzieć się o jej życiu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Wiadomo, że prywatnie jest przyjaciółką Antka Królikowskiego. Kocha podróże, a do jej licznych zainteresowań należy fotografia. Charyzmatyczna z poczuciem humoru obraca się wśród celebrytów, dzięki czemu wkrótce może zyskać spory rozgłos.  

instagram/kasiakali/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło! 
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News