Radosna nowina obiegła media. Rodzina Roberta Janowskiego już niedługo się powiększy, gratulujemy!

Radosna nowina obiegła media. Rodzina Roberta Janowskiego już niedługo się powiększy, gratulujemy! Źródło: Facebook/Robert Janowski

Robert Janowski ma przed sobą wspaniały czas. Wszystko wskazuje na to, że rodzina byłego prowadzącego program "Jaka to melodia" niedługo się powiększy. Nie pozostaje nic, jak tylko pogratulować.

Robert Janowski to postać ściśle kojarzona z występami w programie muzycznym TVP "Jaka to melodia". Ostatnio media obiegła radosna nowina dotycząca rodziny prezentera. Wszystko wskazuje na to, że do familii Janowskich dołączy niedługo nowy członek. 

Robert Janowski otrzymał wesołą nowinę 

Robert Janowski został zastąpiony przez Norbiego na planie programu "Jaka to melodia". Ta decyzja TVP spotkała się z ogromnym sprzeciwem wiernych widzów muzycznego show. Wygląda jednak na to, że Janowski świetnie sobie poradził w życiu zawodowym. Również jego sytuacja rodzinna obfituje w sukcesy. W mediach pojawiły się radosne wiadomości na temat tego, że niedługo rodzina Roberta Janowskiego się powiększy. Syn prezentera właśnie oświadczył się swojej partnerce, o czym poinformowała w mediach społecznościowych jego mama. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rodzinne święto Janowskich 

Syn Roberta Janowskiego, Makary, zdecydował się oświadczyć swojej dziewczynie, Martynie Poros. Mężczyzna ma już na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo z jazzową wokalistką Moniką Borzym, które niestety nie przetrwało próby czasu. Teraz będzie miał kolejną szansę, żeby znaleźć szczęście w miłości. 

O wesołej nowinie dotyczącej Makarego poinformowała była żona Roberta Janowskiego, prezenterka, Katarzyna Kalicińska, która wystosowała na ten temat emocjonalny post na swoim profilu na Instagramie. 

- No i stało się! Synek oświadczył się. Oboje mądrzy, dobrzy i piękni. Piszę to absolutnie obiektywnie. Hasztag Miłość - brzmiała wiadomość dumnej, zachwyconej mamy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice
2.ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

Wygląda na to, że Robert Janowski i reszta familii z otwartymi ramionami przyjmą Martynę do rodziny. Makary zna się z nią już od dawna, a ich piękną miłość można obserwować w mediach społecznościowych wybranki syna Roberta Janowskiego. Po opublikowanych przez Katarzynę Kalicińską zdjęciach, trzeba przyznać, że para prezentuje się razem fantastycznie. Miejmy nadzieję, że tym razem Makary odnajdzie szczęście w małżeństwie. Robert Janowski jest z pewnością bardzo dumny z syna. 

Źródło: Instagram/Katarzyna Kalicińska

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
  5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia
  6.  

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News