Spektakularny powrót Roberta Janowskiego do telewizji. Niesamowite kulisy z planu obiegają internet

Spektakularny powrót Roberta Janowskiego do telewizji. Niesamowite kulisy z planu obiegają internet Źródło: Instagram/Robert Janowski

Robert Janowski wraca do telewizji. Po opuszczeniu legendarnego programu TVP "Jaka to melodia", wieści o prezenterze ucichły. Teraz triumfalnie wraca i prezentuje niesamowite kulisy swojego nowego show.

Robert Janowski zniknął z telewizji po tym, jak przestał prowadzić kultowy program TVP "Jaka to melodia". Fani tego muzycznego show byli bardzo rozczarowani zmianą prowadzącego, bo trzeba przyznać, że to właśnie dzięki Janowskiemu "Jaka to melodia" osiągnęła tak ogromny sukces. Teraz prezenter wraca w innej odsłonie. Zdjęcia jego nowego telewizyjnego projektu zachwycają. 

Robert Janowski ulubieńcem widzów 

Robert Janowski jest postacią, która zawsze wzbudzała ogromną sympatię wśród widzów. Przez długie lata udało mu się prowadzić program "Jaka to melodia" z ogromną klasą i pasją. W swojej roli sprawdzał się znakomicie. 

Dla osób, które tęsknią za jego obecnością w telewizji, mamy świetne wiadomości. Robert Janowski wraca z nowym programem. Zakulisowe zdjęcia świadczą o tym, że można się spodziewać czegoś spektakularnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowy program Janowskiego

Gdy po 21 latach prowadzenia hitu TVP, prezenter zdecydował się odejść, fani byli zaskoczeni i zasmuceni. Ostatnio ogłosił powrót do telewizji za pośrednictwem swojego fanpage'a na Facebooku. Nowy program ma nosić nazwę "Gra muzyka" i być emitowanym na antenie Telewizji Puls. 

Show ma mieć swoją premierę na jesieni. Teraz trwa intensywne kręcenie odcinków nowej produkcji. Kulisy "Gra muzyka" wyglądają niesamowicie. Internet obiegły zdjęcia z planu. Wygląda na to, że Robert Janowski szykuje spektakularny powrót. Wiadomo już, że w jednym z odcinków programu będzie można podziwiać jego wokalny duet z Dodą. 

Formuła programu, tak jak w przypadku "Jakiej to melodii", ma się opierać na zagadkach muzycznych. Teleturniej uświetniać będą występy różnych polskich i zagranicznych gwiazd. Prowadzący zdradził, że jest bardzo podekscytowany nowym wyzwaniem. 

- Wystartowaliśmy wreszcie, proszę państwa. Ruszyły kamery, padło sakramentalne "akcja". Przed chwilą był tu Varius Manx, zaraz będzie tu Doda i tancerze w fenomenalnych choreografiach. Dawno nie byłem tak zajarany nowym pomysłem i czekam, kiedy wreszcie przyjdę do państwa, zapukam i powiem: "Proszę państwa, z wielką przyjemnością witam w nowym programie "Gra Muzyka" - napisał na swoim Instagramie. 

Zobaczymy czy "Gra muzyka" zdobędzie większą oglądalność niż "Jaka to melodia".

Źródło: Instagram/Doda

ZOBACZ TAKŻE

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  4. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  5. Niesamowite nagrania Agnieszki Kotulanki krążą po sieci. Fani we łzach
  6. 11-latka miała niezwykle rzadko spotykany, nieoperacyjny nowotwór. Lekarz zaniemówił po ponownym badaniu

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News