Rodzinny koszmar Roberta Janowskiego. Jego żona ujawnia, jak oszalała z miłości kobieta rujnuje im życie

Rodzinny koszmar Roberta Janowskiego. Jego żona ujawnia, jak oszalała z miłości kobieta rujnuje im życie Źródło: instagram.com/jan.owski

Robert Janowski od lat boryka się z problemem, który spędza mu sen z powiek. Pewna kobieta nie daje mu spokoju, bo zakochała się na zabój w wokaliście i byłym prezenterze "Jaka to melodia". Sprawa jest niezwykle skomplikowana, a opowiedzieć o niej zdecydowała się niedawno Monika Janowska, która ma już serdecznie dość tajemniczej, szalonej kobiety. Wyznała, że się jej boi.

Robert Janowski w 2011 roku poznał kobietę, która od ośmiu lat przeszkadza mu spokojnie żyć. Kobieta wyznała mu wtedy po koncercie miłość - wręczając list, w którym opisała swoje "głębokie uczucie". Janowski nie spodziewał się, że będzie miał kiedykolwiek psychofankę. Sprawa jednak o wiele bardziej niż Janowskiemu, przeszkadza jego żonie - Monice, która chce, aby tajemnicza kobieta w końcu dała spokój ich związkowi.

Robert Janowski ma szaloną psychofankę, która nie daje mu spokoju. Omal nie zrobiła krzywdy Monice

Sprawa jest naprawdę przykra - szczególnie dla żony Janowskiego, której psychofanka byłego prezentera "Jaka to melodia" chciała nawet zrobić krzywdę. Jak podaje "Wirtualna Polska", kobieta rzuciła w jej stronę butelką, która prawie trafiła ją w głowę.

Kobieta od lat zakochana jest w Janowskim. Po raz pierwszy muzyk poznał ją w roku 2011, gdy po koncercie przyszła się przywitać i wręczyć mu prezenty. Następnie wielokrotnie wypisywała do niego, a także dzwoniła do Roberta Janowskiego. Stawała pod oknem jego domu i wykrzykiwała przeróżne hasła. Nazywała go swoim "Misiaczkiem". Niejednokrotnie wdzierała się na plan "Jaka to melodia".

Po raz pierwszy o zagrożeniu, jakim jest tajemnicza, do szaleństwa zakochana w Janowskim kobieta, opowiedziała Monika Janowska w rozmowie z "Party".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Ta osoba jest niebezpieczna. Już kilka razy mnie zaatakowała!  - wyznała wówczas przerażona Monika.

Janowski interweniował w tej sprawie. Podał kobietę do sądu. Po kilku rozprawach została ona wysłana na badania. Sąd chciał upewnić się, że jest zdrowa psychicznie. Nie wiadomo, co wykazały badania. Wiadomo natomiast, że oprócz skierowania sąd wydał nakaz kobiecie. Decyzją sądu powinna trzymać się z daleka od Janowskiego.

Kobieta wielokrotnie groziła Monice Janowskiej, a po otrzymaniu zakazu zbliżania się wcale nie przestała nachodzić parę. Nadal uprzykrza im życie. Ostatnio np. pomalowała czerwoną szminką samochód żony Janowskiego. Odkąd artysta jest z Moniką, psychofanka jest o nią chorobliwie zazdrosna.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Syn słynnej piosenkarki popełnił samobójstwo. Gwiazda była bita przez męża. Dopiero po roku wyjawiła całą prawdę
  2. Znana aktorka TVP w ZAAWANSOWANEJ ciąży! Ukrywała to przed wszystkimi. Ojcem jest znany aktor
  3. Irena Dziedzic leżała w kostnicy 2 miesiące po śmierci z okropnego powodu. Drastyczne szczegóły tylko dla dorosłych
  4. Przed laty spytali Kasię Tusk o Martę Kaczyńską. Jej odpowiedź sprawi, że będziecie zbierać żuchwy z podłogi
  5. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  6. PILNE: Koszmarna katastrofa lotnicza w Niemczech! Nie wiadomo, czy ktokolwiek przeżył

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News