Bardzo mocne słowa żony Roberta Janowskiego do Agnieszki Woźniak-Starak. "4 lata oczerniania, gnojenia"

Bardzo mocne słowa żony Roberta Janowskiego do Agnieszki Woźniak-Starak. "4 lata oczerniania, gnojenia" Źródło: instagram/jan.owski/

Robert Janowski z pewnością nie podejrzewał, że jego żona może pokusić się o tak ostry komentarz. Nie przebierając w słowach, zwróciła się do pogrążonej w żałobie Agnieszki Woźniak-Starak.

Robert Janowski i jego żona mają za sobą trudne chwile, jednak ciężko jest to porównywać do tragedii, jaka spadła na znaną dziennikarkę. Jak internauci mogli się przekonać, czas nie zawsze leczy rany i niektórzy potrafią przez lata pamiętać nieprzyjemne sytuacje, które ich dotknęły. Tak też było i tym razem, gdy żona gwiazdora pokusiła się o komentarz skierowany prosto do wdowy. 

Agnieszka Woźniak-Starak oczerniała gwiazdora i jego żonę?

Być może niewielu już pamięta sytuację z 2013 roku, gdy Monika Janowska i Janina Drzewicka zostały zatrzymane przez florydzką policję i oskarżone o kradzież ubrań ze sklepu. Z czasem zostały uniewinnione, jednak to nie sprawiło wcale, że polskie media przestały się o nich rozpisywać. Jedną z dziennikarek, które żywo poruszały ten temat, była właśnie Agnieszka Woźniak-Starak, która prowadząc wówczas "Na językach" wielokrotnie odnosiła się do sprawy Janowskiej, poruszając również jej sferę bardzo osobistą.

- W kuluarach nazywana jest "chytrą Moniką". Robert Janowski zamydlił wszystkim oczy. Najpierw, żeby ratować wizerunek, odciął się od Moniki Głodek w oficjalnym oświadczeniu, podobno dla dobra dzieci. A parę miesięcy później po cichu się z nią ożenił. Szczyt hipokryzji, nie wiem jak jego fani, ale ja tego nie kupuję - powiedziała w tamtym czasie Agnieszka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mocne słowa Moniki. Ciekawe, co na to Robert Janowski?

Na Instagramie Agnieszki pojawił się zaledwie drugi wpis od czasu śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Tym razem dziennikarka postanowiła zwrócić się do mediów z prośbą o nieszerzenie nieprawdy przy czym wyznała, jak naprawdę dowiedziała się o zaginięciu męża. Post skomentowała Monika Janowska, która wciąż pamięta sytuację sprzed kilku lat, gdy to ona padła ofiarą nieprawdy, którą między innymi rozpowszechniała właśnie Agnieszka. Nie szczędziła przy tym ostrych słów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

- Przeżywałam kiedyś, wraz z cała rodziną swoją, bardzo małą w porównaniu, tragedię. Medialną sieczkę… 4 lata oczerniania, nieprawdziwych "faktów", gnojenia. Prosiłam media, prosiłam też Panią Agnieszkę Woźniak Starak, która miała bardzo dużo do powiedzenia na mój temat w "Na językach", o to, o co teraz prosi Agnieszka - "trochę spokoju i wsparcia". Nie doczekałam się. Od NIKOGO z mediów. Bardzo bardzo współczuję i życzę siły . Ale… właśnie, to "ale" jest we mnie najsilniejsze i bardzo mi z tego powodu przykro. Ale Agnieszka była kiedyś częścią tej nieprawdy o mnie pisanej, na którą się nie godziłam - wyznała [pisownia oryginalna]. 

instagram/aga_wozniak_starak/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej ABSURDALNE opłaty. W Polsce płacić muszą nawet martwi
  2. Nie żyje legendarny aktor. Odszedł w cierpieniu
  3. Marcin i Monika wyszli z własnego wesela. Powód jest niebywały
  4. Matka z ojczymem zgotowali piekło synom. Gwałcili ich, bili, celowo wywoływali wymioty; podano nowe informacje o bulwersującej sprawie
  5. Tadeusz Rydzyk w końcu wyznał całą prawdę o autach od bezdomnego! Wiele osób będzie bardzo zaskoczonych

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł