Po wielkiej klapie podczas mundialu Robert i jego żona Anna Lewandowska nie mają lekko. Próbowali uciec od krytyki, jadąc na egzotyczne wakacje. Teraz starają się zrehabilitować swój wizerunek, oddając fortunę na szczytny cel. Internautów wmurowało.

Robert Lewandowski nie popisał się podczas Fifa World Cup. Po powrocie do polski krążyły nawet plotki o tym, że za porażkę w Rosji obwinia swoich kolegów z drużyny.

– Okazji to strzelenia gola miałem niewiele. Czuję się odpowiedzialny za porażki, ale nie pod względem osobistym. Piłka nożna to sport zespołowy. Nic więcej nie mogłem zrobić – powiedział Lewandowski na konferencji prasowej.

Piłkarz musiał się potem z tego stwierdzenia ostro się tłumaczyć. Od tego czasu ten temat przycichł i zdaje się, że sportowiec z żoną naprawiają swój wizerunek. Na fanpage’u Centrum Zdrowia Dziecka właśnie pojawił się komunikat o tym, że Lewandowscy przekazali niemałą sumę na rzecz modernizacji oddziału rehabilitacji w IPCZD. Do wpisu dodano kilka zdjęć wspomnianego oddziału, na jednym z nich znaleźli się też Robert i Ania.

Robert i Ania Lewandowska przekazali 500 000 zł dla chorych dzieci

Niebagatelna suma 500 000 zł została przekazana Centrum Zdrowia Dziecka, większość fanów jest w szoku szczodrością piłkarza i jego żony. Niestety, nie wszyscy są tego samego zdania. Internauci szybko przejrzeli chwyt zmiękczający serca, zastosowany przez Lewandowskich i zarzucają im oczywistą próbę naprawienia swojego wizerunku. W sieci pojawiają się komentarze, że kwota, którą przekazał, jest bardzo niska w porównaniu do majątku małżeństwa, który jest szacowany na 353 miliony złotych.

– Więcej w tym wyrachowania niż odruchu serca. Pieniądze dla nich niezbyt wielkie, a chęć zmazania pomundialowej plamy przemożna – pisze jeden z internatów.

– No i oczywiście trzeba się pochwalić. Teraz będą czekać na wyrazy wdzięczności w odróżnieniu od anonimowych ofiarodawców, którzy wspierają różne instytucje nie dla rozgłosu – zarzucają inni.

Warto jednak przypomnieć, że zarówno Robert, jak i Anna Lewandowska już wcześniej angażowali się w różne akcje charytatywne. W prasie często pojawiają się informacje o tym, że chętnie biorą udział w pomocy potrzebującym. Czy robią to dla rozgłosu, czy po prostu chcą dzielić i sprawiać radość innym?

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tak naprawdę NIE dostajesz obiecanych 500 zł. Oto jak PiS wykiwał Polaków
  2. Największy sekret Kaczyńskiej ujawniony. Robiła wszystko by to ukryć
  3. Tym zdjęciem żyją wyborcy PiS. Prawda jest dla nich okrutna
  4. MORDUJE bezbronne zwierzęta z uśmiechem na twarzy: “Zabijam jedną fokę tygodniowo. Kocham je”

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]