Robert Gawliński czym się zajmuje
AGENCJA SE/EAST NEWS
Joanna Szwalikowska - 18 Listopada 2020

Niewiarygodne doniesienia. Właśnie wyciekło, czym zajmuje się obecnie Robert Gawliński

Robert Gawliński, lider zespołu Wilki, podbija polską scenę muzyczną od młodzieńczych lat. Od jakiegoś czasu jednak o muzyku słyszało się o wiele mniej niż do tej pory. Media dotarły do informacji na temat tego, gdzie jest i czym się zajął. Wielu fanów może być szokowanych, bowiem nie jest to muzyka.

Robert Gawliński rozpoczął swoją karierę muzyczną na przełomie lat 70. i 80. Udało mu się zdobyć popularność na początku lat 90., razem z formacją Wilki. Przez pewien czas rozwijał także karierę solową. Obecnie jednak zdecydował się na zupełnie inne zajęcie.

Robert Gawliński wyjechał do Grecji i zajął się zupełnie inną pracą

Lider zespołu Wilki nie oczekiwał bezczynnie, aż będzie miał możliwość powrotu do koncertowania. Zdecydował, że zajmie się czymś zupełnie innym. W ukochanej słonecznej Grecji uprawia oliwki. Trzeba przyznać, że z pewnością nie brakuje mu tam wrażeń.

Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiWłaśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiCzytaj dalej

Robert Gawliński w ciągu ostatnich kilku lat coraz rzadziej pojawiał się w mediach. Zespół Wilki wydał swój ostatni krążek w 2016 roku, po czym ruszyli w trasę koncertową po całej Polsce. Niestety, kariera musiała zostać odstawiona na bok, na rzecz pogarszającego się zdrowia. Muzyk zmagał się z nowotworem.

Wokalista należy do grona osób, które bardzo cenią sobie prywatność. Zazwyczaj nie zabierał głosu w kwestiach politycznych, nie opowiadał się po żadnej ze stron, choć kiedyś wypowiedział kilka kontrowersyjnych słów w tej kwestii.

- Polityka jest jak stara prostytutka, która pójdzie za tym, co da więcej - mówił wówczas Gawliński. Jak się okazuje, pandemia koroanwirusa nie była dla niego czasem, w którym bezczynnie oczekiwał na pomoc. Zdecydował się zająć inną pracą.

- Zgodnie z pomysłem wiceministra finansów rozpocząłem przebranżawianie się. Zbieram oliwki, zostanę rolnikiem - zdradził Gawliński w rozmowie z "Faktem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Wokalista zespołu Wilki już w marcu wraz ze swoją żoną Moniką podjęli decyzję o wyjeździe do słonecznej Grecji. Tam mieli zamiar przeczekać czas, w którym artysta nie będzie miał możliwości koncertowania. Nie chciał jednak bezczynnie czekać na poprawę sytuacji.

Jak się okazało, obok domu, w którym zamieszał z żoną, rośnie gaj. Wokalista postanowił więc zabrać się za uprawę oliwek. Choć praca jest ciężka, przynosi mu wiele radości.

Dzisiaj grzeje:

1. Z samego rana pojawił się komunikat Ministerstwa Zdrowia. Wiadomość dla wszystkich Polaków

2. Wyciekło nagranie ze szpitala w Poznaniu. Obywatele i obywatelki dowiedzieli się prawdy

3. Właśnie ujawniono, ile zarabiał miesięcznie Gulbinowicz. "Gdyby wierni dowiedzieli się, doznaliby wstrząsu i niesmaku"

- Właśnie jesteśmy w trakcie naszego pierwszego oliwkobrania. Do tej pory zebraliśmy już osiem worków. Zbieranie mocno daje nam w kość. Trochę wymiękaliśmy - przyznał Gawliński.

Dzięki samodzielnie zebranym oraz wytłoczonym oliwkom, małżeństwo ma możliwość spożywania posiłków najlepszej jakości, co przynosi im ogromną satysfakcję. Jak zapewnia gwiazdor, oboje czują się jak w raju. Kto wie, może Gawliński na stałe zajmie się uprawą oliwek zamiast koncertowania?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowie przekazało wstrząsającą wiadomość. Najnowsza liczba zgonów wbija w fotel, absolutny rekord
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  4. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  5. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  6. Mówiono o nim "cebula czarownic", tymczasem jest silnym naturalnym antybiotykiem. Ma niebywałe prozdrowotne właściwości
  7. Na miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarna

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Fakt, Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News