Burza na cały kraj! Prezydent upokorzył legendarnego aktora, media oszalały

Burza na cały kraj! Prezydent upokorzył legendarnego aktora, media oszalały

Awantura między prezydentem, a legendarnym aktorem trwa! Robert De Niro otrzymał potężny cios od najważniejszej osoby w kraju, co było odpowiedzią na ostatnie słowa gwiazdora. Świadkiem tej burzy zostali wszyscy internauci.

- Jeb** Trumpa! Koniec z mówieniem: Precz z Trumpem. Teraz tylko: Piep***ć Trumpa! - nawoływał Robert De Niro podczas gali Tony Awards. Nikt nie spodziewał się tak nagłego wybuchu aktora, mimo że ten już nieraz otwarcie wyrażał swoje poglądy polityczne. Gala nadawana była w telewizji na żywo, na szczęście CBS dzięki lekkiemu opóźnieniu dało radę wyciszyć wszystkie przekleństwa.

Robert De Niro nazwany "oszołomem" przez prezydenta?!

Donald Trump nie został dłużny Robertowi De Niro i niecałe dwa dni po jego wypowiedzi, zamieścił swoją odpowiedź na oficjalnym profilu na Twitterze. "Robert De Niro, człowiek z bardzo niskim IQ, otrzymał zbyt wiele ciosów w głowę od prawdziwych bokserów podczas kręcenia filmów. Oglądałem go zeszłej nocy i poważnie jestem przekonany, że może być oszołomiony. Podejrzewam, że nie zdaje sobie sprawy, że gospodarka jest na najwyższym poziomie, przy wysokim poziomie zatrudnienia i powrocie firm do kraju. Obudź się, oszołomie!" - napisał prezydent USA. Jego odpowiedź jest stanowcza i kontrowersyjna, jak to zazwyczaj bywa z amerykańskim prezydentem. Te słowa jednak nie zakończyły burzy między gwiazdą i Trumpem. Wojna między nimi tylko bardziej rozgorzała. Kolejny komentarz na temat władzy w USA prędzej czy później na pewno się pojawi. Obie strony konfliktu są bowiem bardzo żywiołowe i mocno bronią swojego stanowiska. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wassermann właśnie rozsadziła Polskę. Chodzi o Tuska
  2. Gwiazda TVN była ikoną stylu. Upadła na samo dno
  3. Ile Kaczyński czekał na operację kolana? Będziecie w szoku
  4. Szok! Conchita Wurst znów się zmieniła! Wygląda przedziwnie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News