Robert De Niro yt guardian
fot. youtube.com/Guardian News
Jan Odyniec - 12 Czerwca 2018

Skandal roku! Robert De Niro do prezydenta: PIE*DOL SIĘ (VIDEO)

Robert De Niro nie od dziś jest znanym krytykiem urzędującego prezydenta. Tym razem jednak przekroczył granicę zwyczajnej krytyki. Tak ostrego ataku nikt się nie spodziewał, zwłaszcza, że wszystko szło na żywo w telewizji.

Do gigantycznego skandalu doszło na gali rozdania nagród Tony, które są określane niekiedy teatralnymi Oscarami. Podczas gali, oprócz rozdania nagród, można także zobaczyć występy wielkich gwiazd. Podczas zapowiedzi jednego z takich występów padły szokujące słowa.

Robert De Niro publicznie obraża prezydenta

Na scenę zaproszony został Robert De Niro, kultowy amerykański aktor. Miał on zapowiedzieć specjalny występ Bruce'a Springstina. Zanim jednak aktor zapowiedział występ muzyka, pozwolił sobie na niezwykle ostry i wulgarny atak na urzędującego prezydenta USA. - Zamierzam powiedzieć jedną rzecz. Pierdolić Trumpa! - zawołał ze sceny, czym wywołał burzę owacji na stojąco. Oklaski trwały przez dłuższą chwilę, podczas której Robert De Niro podnosił w górę zaciśnięte pięści w geście triumfu. Kiedy brawa ucichły, aktor kontynuował swoją wypowiedź. - Koniec z mówieniem: Precz z Trumpem. Teraz tylko pierdolić Trumpa - podkreślił. Te słowa znów wywołały owacje. Kiedy obecni na sali artyści się uspokoili, aktor przeszedł do zaplanowanej wcześniej zapowiedzi występu legendarnego muzyka. Sytuacja była transmitowana w całym kraju na żywo przez telewizję CBS. Tylko dzięki temu, że w stacji stosuje się celowe kilkusekundowe opóźnienie, wulgaryzmy można było wyciszyć.

To nie pierwszy raz

Robert De Niro nigdy nie ukrywał swojej niechęci wobec obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jeszcze w czasie trwania kampanii wyborczej o Donaldzie Trumpie aktor mówił w niezwykle ostrych słowach. Stwierdził wówczas, że gdyby go spotkał, uderzyłby go w twarz. - Jest porażająco głupi. Jest gnojkiem, psem, świnią, jest oszustem. Jest gównianym artystą, zakutym łbem, który nie ma pojęcia, o czym mówi. Nie odrabia swojej pracy domowej, na niczym mu nie zależy, myśli, że ogrywa społeczeństwo, bo nie płaci podatków; jest idiotą - mówił wówczas De Niro.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Nie żyje aktor młodego pokolenia. Nagła, tajemnicza śmierć
  2. Tych aktorów "Świata według Kiepskich" już z nami nie ma [ZDJĘCIA]
  3. Aktor serialu "Ranczo" na dnie. Zniszczyli go
  4. Horoskop tygodniowy 11.06-17.06
Oto największe biusty polskiego show-biznesu! [ZDJĘCIA]Oto największe biusty polskiego show-biznesu! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkoleOni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkoleCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News