Znany polski muzyk został zamordowany. Śledczy mają szokujące informacje

Znany polski muzyk został zamordowany. Śledczy mają szokujące informacje

3 czerwca w szpitalu zmarł jeden z najbardziej znanych polskich muzyków. Członek wielu kultowych zespołów, wokalista i gitarzysta Robert Brylewski kilka miesięcy temu został dotkliwie pobity. Najnowsze informacje śledczych szokują.

Na początku stycznia na warszawskiej Pradze-Północ doszło do przerażającego aktu bestialstwa. Robert Brylewski, współzałożyciel Brygady Kryzys, Izraela i Armii, został zaatakowany i skatowany na klatce schodowej przy zamieszkiwanym przez siebie lokalu. Po krótkim pobycie w szpitalu wrócił do domu, lecz dolegliwości związane z napaścią wymusiły na nim ponowne oddane się w ręce lekarzy. Od tamtej pory nieprzerwanie znajdował się w śpiączce. Brylewski odniósł bardzo poważne obrażenia głowy. 3 czerwca muzyk zmarł z powodu niewydolności układu krążeniowo-oddechowego. Policja zatrzymała już podejrzanego o pobicie.

Robert Brylewski przez pół roku walczył o życie

Jak ustalili śledczy, muzyk został zaatakowany w wyniku nieporozumienia. Podejrzany Tomasz J. miał próbować dostać się do mieszkania, które wynajmował Brylewskiemu i jego rodzinie. Jak poinformowała policja, mężczyzna był pijany i wydawało mu się, że w środku znajduje się jego potrzebująca pomocy matka.

PILNE: Małgorzata Wassermann występuje przeciw PiS i odchodzi z Sejmu!

41-latek napotkał na klatce schodowej Roberta Brylewskiego, którego dotkliwie pobił, uderzając pięściami i kopiąc. Artysta doznał przy tym poważnych uszkodzeń głowy. Przemoc pozostawiła po sobie ślad w postaci krwiaka podtwardówkowego mózgu. - Samo zdarzenie miało miejsce w obrębie klatki schodowej budynku, używanie przemocy wobec Roberta Brylewskiego, polegające na uderzaniu pięściami i kopaniu przeniosło się również fragmentarycznie poza obręb kamienicy - przekazała mediom Edyta Szczykutowicz z Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Północ. J. grozi do 15 lat więzienia. Podejrzany znajduje się obecnie w areszcie śledczy, czekając na proces. Domniemany sprawca pobicia nie przyznaje się do winy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. TRZECI polityk PiS i jedna z najważniejszych osób w państwie w szpitalu
  2. W środku były 24 dzieci! Śmigłowiec ruszył, dramatyczna akcja służb
  3. Fakt ujawnia. Kaczyńskiego w domu odwiedza tajemnicza kobieta
źródło: gazeta.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News