Prezydent Słupska, Robert Biedroń nie ukrywa swojego niezadowolenia wobec rządów PiS i PO. Twierdzi, iż obu partiom nie zależy na dobru kraju i nie może znieść kolejnej kadencji z PiS. Co zrobi, by obalić rząd?
Podczas rozmowy w radiu TOK FM, Robert Biedroń nie mógł ukryć swojego niezadowolenia PiS-em. Jednak gdy został zapytany o nadchodzące wybory i o to, czy będzie się starał o drugą kadencję, podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat szeroko rozumianej polityki panującej w Polsce.
– Obserwuję z ubolewaniem, co się dzieje na opozycji. Z jednej strony słyszę nawoływania do zjednoczenia, z drugiej PO w tym dziadostwie w niczym nie różni się od PiS-u. Chodzi im tylko o stołki – przyznaje prezydent Słupska, Robert Biedroń.
Robert Biedroń „nie chce przeżyć kolejnej kadencji z PiS-em i zrobi wszystko, żeby tak się nie stało”
Stojąc przed trudnym wyborem, Biedroń jeszcze nie potwierdził jednoznacznie swojej decyzji, do co swojej ewentualnej kandydatury w wyborach parlamentarnych lub prezydenckich. Boi się o losy Słupska, gdyż jego rezygnacja z dalszego urzędowania w miejskim ratuszu oznacza wejście komisarza PiS do miasta.
– To nie jest prosta sprawa. Staję przed trudnym dylematem: dokończyć kadencję i potem realizować się na szczeblu ogólnopolskim, czy w ogóle nie kandydować – mówi dla radia TOK FM.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
- Kandydat na prezydenta Polski może TRAFIĆ ZA KRATKI. Usłyszał mocne oskarżenia
- Śmiertelna diagnoza ją zdruzgotała. Dramat jednej z największych gwiazd Polsatu
- Kolejny świadek ws. katastrofy smoleńskiej! To przewróci polską scenę polityczną
- Twój pies nie umie bez Ciebie żyć? Wiemy, jak możesz sobie z tym poradzić
GALERIA
8 krwawych dyktatorów, którzy wciąż są u władzy [ZDJĘCIA]