robert biedron
fot. screeshot "Dzień dobry TVN"
Wiadomości Pikio - 12 Lipca 2018

Biedroń uderza w PiS i PO! Zrobi wszystko, by obalić rząd

Prezydent Słupska, Robert Biedroń nie ukrywa swojego niezadowolenia wobec rządów PiS i PO. Twierdzi, iż obu partiom nie zależy na dobru kraju i nie może znieść kolejnej kadencji z PiS. Co zrobi, by obalić rząd?

Podczas rozmowy w radiu TOK FM, Robert Biedroń nie mógł ukryć swojego niezadowolenia PiS-em. Jednak gdy został zapytany o nadchodzące wybory i o to, czy będzie się starał o drugą kadencję, podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat szeroko rozumianej polityki panującej w Polsce. - Obserwuję z ubolewaniem, co się dzieje na opozycji. Z jednej strony słyszę nawoływania do zjednoczenia, z drugiej PO w tym dziadostwie w niczym nie różni się od PiS-u. Chodzi im tylko o stołki - przyznaje prezydent Słupska, Robert Biedroń.

Robert Biedroń "nie chce przeżyć kolejnej kadencji z PiS-em i zrobi wszystko, żeby tak się nie stało"

Stojąc przed trudnym wyborem, Biedroń jeszcze nie potwierdził jednoznacznie swojej decyzji, do co swojej ewentualnej kandydatury w wyborach parlamentarnych lub prezydenckich. Boi się o losy Słupska, gdyż jego rezygnacja z dalszego urzędowania w miejskim ratuszu oznacza wejście komisarza PiS do miasta. - To nie jest prosta sprawa. Staję przed trudnym dylematem: dokończyć kadencję i potem realizować się na szczeblu ogólnopolskim, czy w ogóle nie kandydować - mówi dla radia TOK FM.
Swoje niezdecydowanie tłumaczy brakiem odpowiednich kandydatów. Robert Biedroń absolutnie nie chce kolejnej kadencji pod dyrektywą PiS-u i "zrobi wszystko, żeby tak się nie stało".
- Widzę, że ludzie nie mają na kogo głosować. Zobaczmy, jaki mamy potencjał, policzmy się. Wiem, że nie tylko Słupsk potrzebuje atencji, ale cała Polska - mówi.
"}" data-sheets-userformat="{"2":4547,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
lulaszenko8 krwawych dyktatorów, którzy wciąż są u władzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
swanepoel_wstepGwiazdy, które nie wstydzą się ciężarnego ciała [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News