Porażające wyznanie polityka. Biedroń chciał popełnić samobójstwo

Porażające wyznanie polityka. Biedroń chciał popełnić samobójstwo

Robert Biedroń nigdy nie ukrywał, że jego życie nie było łatwe. Wychowywał się w ciężkich warunkach, a jego orientacja seksualna nie pomagała w tym. Teraz podczas jednego ze spotkań wyznał jakie koszmary trapiły go w dzieciństwie.

Robert Biedroń nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony ludzi. Na spotkania z nich przychodzą prawdziwe tłumy. Podczas ostatniego, które odbyło się w Kielcach, chętnych było tak dużo, że nie mieścili się w lokalu. Spotkanie odbyło się w restauracji, wiele osób chcących go usłyszeć musiało stać na schodach wejściowych do restauracji, a nawet przed budynkiem.

Robert Biedroń o swoim dzieciństwie

Biedroń jest prezydentem Słupska, a w wolnym czasie pisze książki. Podczas spotkania dużo mówił szczególnie o jednej pozycji, noszącej tytuł "Pod prąd". Opowiada w niej o swoim ciężkim dzieciństwie. Na spotkaniu mówił wprost o dorastaniu w dysfunkcyjnej rodzinie. Jego ojciec był alkoholikiem, dodatkowo znęcał się fizycznie zarówno nad nim, jak i nad żoną. - Ta książka, podobnie jak moje życie, ma słodko-gorzki smak. Wychowywałem się w rodzinie alkoholika - ojciec używał przemocy wobec mnie, wobec matki. To było trudne - mówił Robert Biedroń. Dużo również opowiadał o swojej orientacji, która przysporzyła mu wielu problemów. Samemu Biedroniowi było ciężko pogodzić się ze swoim homoseksualizmem. Jak przyznaje, był jedynym gejem w swojej miejscowości, dodatkowo jego ojciec często podczas oglądania telewizji wyzywał ludzi, używając słów o homofobicznym zabarwieniu. Młody Robert brał to wszystko bardzo do siebie. - Czułem się inny, byłem jedynym gejem w całej wsi. Słuchałem, jak tata ogląda mecze i komentuje: „Ty cwelu, ty cioto”. I to wszystko brałem do siebie. To straszne uczucie. - wspominał Biedroń. Robert Biedroń w dzieciństwie był w tak złym stanie psychicznym, że chciał popełnić samobójstwo. W tych chwilach bardzo pomogły mu książki dzięki, którym dowiedział się, że nie jest jedyny na świecie. Mimo wszystko czekało go jeszcze bardzo dużo problemów i przykrości, również ze strony rodziny. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Panika w PiS! Wychodzą seksafery, znani posłowie na świeczniku
  2. Zdumiewająca, nagła decyzja Tuska! Opozycja przeciera oczy
  3. Koszmar podczas Mundialu! Samochodem wjechał w tłum kibiców
źródło: naszemiasto.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News