Robert Biedroń podjął przełomową decyzję. Wielka zmiana

Robert Biedroń podjął przełomową decyzję. Wielka zmiana Źródło: screen/youtube.com/Onet News

Robert Biedroń jest ostatnio najgorętszym nazwiskiem polskiej polityki. Nowo utworzona przez niego partia Wiosna jest bezustannie komentowana przez wszystkie najważniejsze nazwiska. Teraz Biedroń ogłosił podjęcie przełomowej decyzji, która będzie wielką zmianą dla nas wszystkich. 

Robert Biedroń był jeszcze niedawno wyjątkowo kontrowersyjnym politykiem, którego działania oburzały wiele osób. Z czasem jednak Polacy się do niego przekonali, a on zniknął ze świata wielkiej polityki na czas sprawowania funkcji prezydenta Słupska. Ostatnio w końcu wrócił i to w spektakularnym stylu, ogłaszając powstanie swojej nowej partii, którą nazwał Wiosna. Twór ten był komentowany przez wszystkich polityków w naszym kraju, niezależnie od partii, którą reprezentują. Robert Biedroń jednak nie przestaje zaskakiwać, a teraz ogłosił swoją kolejną, przełomową decyzję. Wprowadzenie jej w życie będzie wielką zmianą, którą odczuć mogą wszyscy Polacy.

Robert Biedroń zapowiada ogromne zmiany

Partia Wiosna wywołała spore zamieszanie na polskiej scenie politycznej, a Robert Biedroń pokłada w niej ogromne nadzieje. Podczas swojej mowy w Białymstoku postanowił zdradzić pierwsze zmiany, które priorytetowo wprowadzi w życie, jeśli jego partii uda się wejść do Sejmu. - Trzeba oddzielić prokuraturę od Ministerstwa Sprawiedliwości - zapowiedział. Zdaniem polityka szef prokuratury traktowany powinien być tak jak Rzecznik Praw Obywatelskich czy prezes Najwyższej Izby Kontroli. Było to bezpośrednie odwołanie do wstrząsających informacji, które TVN opublikował na temat rzekomego fałszowania podpisów w wyborach samorządowych w 2014 roku. Robert Biedroń głośno podkreślał, iż Prokurator Generalny nie może mieć żadnych powiązań politycznych. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Lider Wiosny komentuje obecną sytuację

Na tym jednak wypowiedź polityka się nie zakończyła, postanowił bowiem skomentować także to, jak sytuacja wygląda w tej chwili. - Nie może być tak, że polityk ręcznie, jak za pomocą konsoli czy marionetki, steruje prokuraturą, która powinna być w państwie demokratycznym, w sercu Europy, niezależna - cytuje polityka RMF FM. Obecną sytuację nazwał "degrengoladą", przez którą obywatele mają ograniczone zaufanie do państwa. - Jeżeli obywatel wie, że polityk może naciskać na prokuraturę, to traci po prostu zaufanie do państwa, traci zaufanie do wymiaru sprawiedliwości, a wtedy budzą się demony i wygrywa Prawo i Sprawiedliwość - stwierdził.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Emeryci dostaną zawału. Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  2. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  3. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Współpracownicy Szelągowskiej „padali jak muchy”. Widzowie poznali kulisy
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Wirtualna Polska Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu